راهبرد بازار؛ فیلمl شگفت انگیز ترین سفینه ساخت بشر!

راهبرد بازار؛ فیلمl شگفت انگیز ترین سفینه ساخت بشر!

زمان انتشار : 1401/06/31 - 02:30

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، شرکت پرتاب موشک ArianeGroup قصد دارد فضانوردان را سوار بر “سوزی” به فضا ببرد، غول پرتاب موشک اروپایی از مرحله جدیدی خبر داد که برای انجام مأموریت های خدمه یا بدون خدمه بر روی موشک های Arianespace در مدار زمین یا حتی ماه طراحی شده است.

بیشتر بخوانید:

دردسر بزرگ دولت سیزدهم در صورت عملی شدن توئیت جنجالی ایلان ماسک!

افشاگری دلهره آور درباره قدرت تخریب کشندگی بمب‌های اتمی جدید روسیه آمریکا

همانطور که جامعه فضایی به ایستگاه‌های فضایی خصوصی و ماموریت‌های ماه دست می‌یابد، ArianeGroup گفت که یک فضاپیمای انعطاف‌پذیر، قابل استفاده مجدد که به بهترین وجه با نیازهای مشتریان متعدد مطابقت دارد، ساخته‌است.

ArianeGroup در انتشار گزارش خود در تاریخ ۱۶ سپتامبر نوشت: “سوزی یک پروژه مرحله موشکی کاملاً قابل استفاده مجدد است.” این هواپیما قادر است به فضا برود و انواع مختلفی از ماموریت‌ها را در آنجا انجام دهد – چه به صورت خودکار یا خدمه – و به زمین بازگردد.

نسخه خدمه سوزی حداکثر پنج فضانورد را حمل می کند. ظرفیت محموله می‌تواند به میزان لازم برای «ماموریت‌های ضروری در فضا» منعطف شود، که ArianeGroup پیش‌بینی می‌کند که با رسیدن ناسا و شرکای آن به مأموریت‌های خدمه‌ای برنامه Artemis در دهه‌های آینده، افزایش خواهد یافت.

سوزی پس از ماموریت‌ها برای فرود نرم به زمین بازمی‌گردد و برای پروازهای آینده تغییر کاربری می‌دهد، زیرا فضاپیما کاملاً قابل استفاده مجدد است. مأموریت‌های مختلفی که برای آن پیش‌بینی شده است شامل خدمات ماهواره‌ای، ساخت تأسیسات مداری، برخورد با زباله‌های فضایی یا ارسال اقلام ضروری برای فضانوردان در مأموریت‌های اعماق فضا است.

۲۲۷۲۲۷

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

سیزده + ده =

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ عکسl اولین خودرویی که وارد ایران شد

مظفرالدین‌شاه که در سفر به فرنگ شیفته این وسیله جدید شده بود، با وجود خالی ...