راهبرد بازار؛ “بازی نفس‌گیر” امیر جدیدی در «شاه ماهی»

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایسنا نمایش «شاه ماهی» به کارگردانی رضا بهاروند از جمله نمایش‌هایی بود که شامگاه پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه در جشنواره تئاتر فجر روی صحنه رفت.

این اثر نمایشی که تابستان امسال در تماشاخانه «شهرزاد» روی صحنه رفته بود، دو اجرا در سی و هشتمین جشنواره تئاتر فجر دارد و شب گذشته اولین اجرای آن در همین تماشاخانه روی صحنه رفت.

شب گذشته ۱۷ بهمن ماه این اثر نمایشی با حدود ۴۰ دقیقه تاخیر اجرای خود را در سالن «صنوبر» تماشاخانه «شهرزاد» آغاز کرد.

گرچه چند سالی است که هنرمندان تئاتر کمتر از آثار جشنواره تئاتر فجر دیدن می‌کنند، اما شب گذشته مهدی پاکدل و بهناز جعفری در میان تماشاگران نمایش «شاه‌ماهی» حضور داشتند و به تماشای این اثر نمایشی نشستند.

شب گذشته چند تن از تماشاگران، در میانه اجرا سالن را ترک کردند ولی از جمله نکات مثبت این نمایش، بازی تماشایی امیر جدیدی است که حدود دو ساعت یک نفس روی صحنه حضور دارد.

دیگر بازیگر شناخته شده این نمایش علی شادمان است که شب گذشته با فیلم «مردن در آب مطهر» به کارگردانی نوید محمودی در جشنواره سی و هشتم فیلم فجر هم حضور داشت و گرچه به دلیل بازی در نمایش «شاه ماهی» به نمایش این فیلم نرسید اما در نشست پرسش و پاسخ آن در سینمای رسانه‌ها پردیس ملت حضور پیدا کرد.  

الناز حبیبی، فائزه یوسفی، کیوان محمدی، مهران میری، سارینا ترقی، نصیر ساکی، پرستو معین، دیگر بازیگران نمایش «شاه ماهی» هستند.

متن این نمایش را رضا بهاروند و احمد سلگی به صورت مشترک نوشته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا