راهبرد بازار؛ قیمت سکه به زیر کانال ۱۷میلیون تنزل کرد

زمان انتشار : 1401/09/09 - 15:58

اقتصاد ایران: قیمت دلار توافقی امروز به پله‌های ابتدایی کانال ۳۴ هزار صعود کرد. سکه امامی در نیمه ابتدایی معاملات بازار از کانال ۱۷ میلیون پایین آمد.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرگزاری اقتصادایران ، قیمت دلار توافقی امروز چهارشنبه ۹ آذر در بازار متشکل ارزی با رشد تقریبا ۲۵۰ تومانی به پله‌های ابتدایی کانال ۳۴ هزار تومان صعود کرد. قیمت یورو امروز همپای دلار در مسیر صعودی کرد و در بازار متشکل ارزی که نرخ‌ها به شکل توافقی تعیین می‌شود، با رشد ۵۴۰ تومانی به ۳۵ هزار و ۸۸۰ تومان رسید. در بازار طلا، قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار شش هزار تومان افزایش پیدا کرد و آن را یک میلیون و ۵۳۳ هزار تومان معامله کردند، اما قیمت سکه امامی در نیمه ابتدایی معاملات امروز بازار از مرز ۱۷ میلیون پایین آمد و این سکه را ۱۶ میلیون و ۹۴۵ هزار تومان فروختند.

قیمت دلار و یورو در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار امروز چهارشنبه ۹ آذر تا ساعت ۱۱ و ۱۵ دقیقه در بازار متشکل ارزی ۳۴ هزار و ۴۵ تومان به ثبت رسید. به‌این ترتیب خرید دلار نسبت به عصر دیروز ۲۴۵ تومان بیشتر تمام می‌شود، چون روز گذشته اسکناس آمریکایی کار خود را در بازار متشکل ارزی با نرخ ۳۳ هزار و ۸۰۰ تومان به پایان رسانده بود. قیمت یورو امروز در بازار متشکل ارزی ۵۴۰ تومان افزایش پیدا کرد و این یکی ار ۳۵ هزار و ۸۸۰ تومان فروختند.

قیمت‌ها در بازار متشکل ارزی


انواع ارزدوشنبهسه‌شنبهامروز
دلار۳۳ هزار و ۹۰۰ تومان۳۳ هزار و ۸۰۰ تومان۳۴ هزار و ۴۵ تومان
یورو۳۵ هزار و ۱۸۰ تومان۳۵ هزار و ۳۴۰ تومان۳۵ هزار و ۸۸۰ تومان

قیمت طلا ۱۸ عیار

قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز چهارشنبه ۹ آذر همزمان با آغاز خرید و فروش‌های بازار به یک میلیون و ۵۳۳ هزار تومان رسید. عصر دیروز طلا ۱۸ عیار همزمان با آخرین معاملات بازار یک میلیون و ۵۲۷ هزار تومان ارزش داشت و حالا شش هزار تومان به ارزش آن اضافه شده است.

تغییر قیمت طلا ۱۸ عیار

دوشنبهسه‌شنبهامروز
یک میلیون و ۵۲۸ هزار تومانیک میلیون و ۵۲۷ هزار تومانیک میلیون و ۵۳۳ هزار تومان

قیمت انواع سکه

قیمت سکه امامی امروز چهارشنبه ۹ آذر در نیمه ابتدایی معاملات بازار به زیر مرز ۱۷ میلیون رسید. هر قطعه سکه امامی معادل ۱۶ میلیون و ۹۴۵ هزار تومان فروخته شد که این رقم ۱۵۱ هزار تومان از قیمت سکه امامی در معاملات عصر دیروز کمتر است. همزمان قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰۷ هزار تومان تنزل پیدا کرد و به ۱۶ میلیون و ۲۳۵ هزار تومان رسید. سکه گرمی هم که روی پله سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ایستاد، نسبت به دیروز سه هزار تومان از ارزش خود را از دست داد.

تغییر قیمت انواع سکهانواع سکهدوشنبهسه‌شنبهامروز
امامی۱۷ میلیون و ۳۴ هزار تومان ۱۷ میلیون و ۹۶ هزار تومان ۱۶ میلیون و ۹۴۵ هزار تومان 
طرح قدیم۱۶ میلیون و ۱۹۱ هزار  تومان۱۶ میلیون و ۳۴۲ هزار  تومان۱۶ میلیون و ۲۳۵ هزار  تومان
گرمیسه میلیون و ۵۱۰ هزار تومانسه میلیون و ۵۰۳ هزار تومانسه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ چرا برخی صرافی‌ها ۵ هزار یورو را به مردم نمی‌فروشند؟

اقتصاد ایران: درحالی طبق تصمیم جدید بانک مرکزی صرافی‌ها و شعب منتخب بانک ها باید ...