راهبرد بازار؛ نقره یکضرب ۶۷ کیلو برای پاکار

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرگزاری برنا رقابت های وزنه برداری قهرمانی نوجوانان و جوانان ۲۰۲۰ قاره آسیا از امروز برای ایران رسما آغاز شد.

حسین پاکار وزنه بردار دسته ۶۷ کیلوگرم در رده سنی جوانان در گروه A روی تخته رفت. در استارت لیست این دسته، این وزن تایسویف قزاق با رکورد ورودی ۳۱۰ کیلوگرم اول است. یاسین از اندونزی با رکورد ۳۰۰ کیلوگرم، کیم از کره‌جنوبی با رکورد ۲۹۳ کیلوگرم، نواف از عربستان با رکورد ۲۸۰ کیلوگرم، تاریو از هند با رکورد ۲۷۵ کیلوگرم و پاکار با رکورد ورودی ۲۷۲ کیلوگرم در رده‌های بعدی قرار دارند.

حرکت یکضرب

پاکار کار خود را در حرکت یکضرب با وزنه ۱۲۴ کیلوگرم آغاز کرد و این وزنه را به راحتی بالای سر برد. پاکار در دومین حرکت یکضرب، وزنه ۱۳۱ کیلوگرم را با موفقیت مهار کرد. پاکار در سومین حرکت یکضرب وزنه ۱۳۵ کیلوگرم به نام خود ثبت کرد تا با مهار این وزنه مدال نقره خود را قطعی کند. در پایان حرکت یکضرب دسته ۶۷ کیلوگرم محمد یاسین از اندونزی با ۱۳۶ کیلوگرم اول شد، حسین پاکار از ایران با ۱۳۵ کیلوگرم در جایگاه دوم ایستاد و سوجین کیم از کره‌جنوبی با ۱۳۱ کیلوگرم در جایگاه سوم قرار گرفت

حرکت دوضرب

پاکار رقابت خود را در حرکت دوضرب با وزنه ۱۴۴ کیلوگرم آغاز کرد و آن را با موفقیت بالای سر برد اما در دو حرکت بعدی در مهار وزنه ۱۵۲ کیلوگرم ناموفق بود و در نهایت با ثبت حدنصاب ۱۴۴ کیلوگرم در دوضربه کار خود در این رقابت ها پایان داد. حسین پاکار در مجموع دسته ۶۷ کیلوگرم وزنه برداری نوجوانان و جوانان قهرمانی آسیا رکورد ۲۷۹ کیلوگرم را ثبت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا