راهبرد بازار؛ خط ۳ مترو به ایستگاه راه آهن متصل می‌شود

شهردار منطقه ۱۱ تهران از افتتاح پیاده‌راه استاد شهریار و پروژه اتصال خط ۳ مترو به راه آهن تا قبل از سال جدید خبر داد.

نصرالله آبادیان شهردار منطقه ۱۱ تهران درباره برنامه‌های فرهنگی و عمرانی شهرداری با توجه به نزدیک شدن به سال جدید، اظهار داشت: توسط شهرداری منطقه نقشه گردشگری نوروز تهیه شده و ۱۰۰ نقطه  حائز اهمیت در این زمینه شناسایی و برای ایام نوروز در اختیار گردشگران و شهروندان قرار خواهد گرفت.

راهبرد بازار به نقل از خبرآنلاین: اولین موزه روانشناسی ایران نیز در بیمارستان روزبه‌ تهران راه‌اندازی می‌شود که به نوعی پنجمین موزه دنیا در این زمینه محسوب می‌شود و در ایام نوروز برای گردشگران و شهروندان قابل بازدید است.

شهردار منطقه ۱۱ تهران از اتمام مرمت مهمانسرای دانشکده امام علی (ع) با عمر بیش از ۱۰۰ سال خبر داد و گفت: این اثر هنری نیز در نوروز قابل بازدید برای گردشگران بوده و در محور خیابان دانشگاه جنگ واقع شده است.

آبادیان بیان داشت: ۵ مسیر گردشگری ویژه خودروها و دو مسیر گردشگری ویژه دوچرخه برای نوروز در نظر گرفته شده و تا قبل از پایان سال دو پروژه عمرانی افتتاح پیاده‌راه شهریار و اتصال خط ۳ مترو به راه‌آهن را خواهیم داشت.

وی گفت: پروژه خط ۳ مترو به راه‌آهن به صورت مشارکتی به بهره‌برداری می رسد و اقدامات زیادی در آن برای خدمت رسانی بیشتر به شهروندان انجام گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا