راهبرد بازار؛ در انتظار پاگشای ستاره پرسپولیس در اصفهان

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از پارس فوتبال آنتونی استوکس مهاجم شماره ۱۰ پرسپولیس در بازی های اخیر این تیم یکی از بازیکنان تعویضی بوده است. وی در اولین بازی که دیدار دربی بود، درخشش قابل توجهی داشت و روی گل بشار رسن نیز اثرگذار اما در دو دیدار آینده مقابل الدحیل و الشارجه، نتوانست مانع از شکست و سپس رسیدن به برتری سرخ ها شود.

آنتونی استوکس ایرلندی که کیفیت ویژه کنترل توپ و ضربه به آن را در همین سه بازی نمایان کرده، به خوبی می‌داند که باید هرچه زودتر روند گلزنی خود را آغاز کند. او سابقه گلزنی به سپاهان در نقش جهان با پیراهن تراکتور را دارد و حالا دوباره در مقابل این تیم قرار خواهد گرفت.

نکته مهم این است که یک گل از سوی استوکس احتمالا او را مهاجم فیکس پرسپولیس خواهد کرد و باید دید سرانجام این گل چه زمانی زده خواهد شد.

استوکس در زمان ۲۰ دقیقه ای که پیدا کرد، یک شوت زد و تمام دوئل ها را به نفع خود خاتمه داد و البته پنج بار هم توپ را لمس کرد اما در مجموع عملکرد او در مقابل الدحیل، بهتر از بازی با الشارجه بود.

البته طبیعی است که باتوجه به این که استوکس دیرتر از دیگر بازیکنان به تیم اضافه شده، سخت بتواند هماهنگی و آمادگی لازم را کسب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا