راهبرد بازار؛ رونالدو در آستانه ۱۰۰۰ تایی شدن +عکس

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از مشرق نیوز کریستیانو رونالدو در آستانه خلق رکوردی اعجاب‌انگیز قرار گرفته است.

فوروارد ۳۵ ساله در صورتی که در بازی آینده یوونتوس به میدان رود، به رکورد ۱۰۰۰ بازی انجام داده در سطح حرفه‌ای و در رده‌های مختلف خواهد رسید.

رونالدو از سال ۲۰۰۲ تاکنون که حدود ۱۸ سال گذشته در تیم‌های مختلف‌، تعداد بازی‌های انجام داده که مجموع آن، هم اکنون ۹۹۹ بازی در سطح باشگاهی و ملی است.

رونالدو که سال‌ها قبل کارش را با تیم دوم باشگاه اسپورتینگ آغاز کرد، در گام نخست ۲ بازی برای این تیم انجام داد تا اینکه به تیم نخست باشگاه رسید. در تیم اصلی باشگاه او ۳۱ بازی انجام داد و ۵ گل زده است. همین تعداد بازی و درخششی که داشت،‌کافی بود تا این که سر‌آلکس فرگوسن، سرمربی بزرگ تاریخ منچستریونایتد او را به خدمت گیرد.

در این تیم انگلیسی، کریس ۲۹۲ بازی کرد و ۱۱۸ گل به ثمر رساند تا این که به رئال مادرید رسید. در تیم کهکشانی‌ نیز وی در ۴۳۸ بازی موفق شد۴۵۰ گل بزند و مردی برای تمام فصول شود.

وی در تابستان سال ۲۰۱۸ راهی یوونتوس شد و در این تیم در مدت ۲ فصل اخیر ۷۲ بازی کرده که ۵۲ گل زده است.

رونالدو در تیم‌های ملی رده سنی پایه و بزرگسالان پرتغال نیز ۱۶۴ بازی ۹۹ گل زده است.مجموع تعداد بازی ‌های او اکنون ۹۹۹ بازی با ۷۲۴ گل زده است.

و با حضور در بازی آینده تیم تورینی‌، به رکورد ۱۰۰۰ بازی انجام داده خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا