راهبرد بازار؛ قول جذاب مرد استقلالی به هواداران سرخپوش

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از پارس فوتبال محمود فکری پیشکسوت استقلال در خصوص پذیرفتن هدایت تیم فوتبال نساجی اظهار داشت:

خیلی خوشحالم که به تیمی برگشتم که هم فوتبالم را از آن شروع کرده‌ام و هم یکی از پرطرفدارترین تیم‌های ایران محسوب می‌شود.

وی افزود:

از حسن اعتماد مسئولان باشگاه نساجی به خودم تشکر می‌کنم و امیدوارم با برنامه‌ریزی و کارهایی که انجام می‌دهیم تیم را به شرایط خوبی برسانیم. در این بین برای محمدرضا مهاجری نیز که زحمات زیادی در این مجموعه کشیده آرزوی سلامتی و موفقیت می‌کنم.

محمود فکری سرمربی جدید تیم فوتبال نساجی خاطرنشان کرد:

در این چند روزی که تا بازی در پیش داریم فقط باید از نظر روحی و روانی روی بچه‌ها کار کنیم ضمن آنکه معتقد هستم این تیم توانایی‌های زیادی دارد و می‌تواند روحیه پیروزی را در خود تقویت کند. بدون شک برای کسب بهترین نتیجه مقابل ماشین‌سازی آماده خواهیم شد و امیدوار هستم عملکرد خوبی مقابل این تیم داشته باشیم.

محمود فکری با اشاره به نقش پررنگ طرفداران نساجی در ادامه راه این تیم در لیگ برتر گفت:

طرفداران نساجی در این سال‌ها زبانزد فوتبالی‌ها بودند و در روزی که این تیم به لیگ برتر صعود کرد یک روز به یادماندنی را در فوتبال ایران رقم زدند. مطمئنا آنها مثل همیشه از تیمشان حمایت می‌کنند و من و همکارانم هم تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم که آنها خوشحال باشند.

محمود فکری در پایان خاطرنشان کرد:

جا دارد تشکر ویژه و خالصانه ای هم از آقایان پرویزی و حکیمی مالک و سرپرست تیم خوشه طلایی داشته باشم که محبت کرده و اجازه دادند به نساجی مازندران ملحق شوم. برای این عزیزان و تیم خوشه طلایی هم بهترین ها را آرزو می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا