راهبرد بازار؛ رونمایی از دستیاران اسکوچیچ

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از مشرق نیوز دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بعد از سفری طولانی به بلژیک، کرواسی و روسیه روز گذشته (یکشنبه) به ایران برگشت تا کار خود را برای پیشروی برنامه‌های تیم ملی جهت برگزاری اردوی اواخر آغاز کند.

اسکو در این هفته جلسات متعددی را برای بستن و تکمیل کردن کادر فنی خود با مسوولان فدراسیون داشته و خواهد داشت. ملادن زگانیر و تونی اوسنیک، ۲ دستیار خارجی و کروات معرفی شده از سوی اسکوچیچ مورد تایید فدراسیون قرار گرفته‌اند و حضورشان در کادر فنی قطعی است. آنها به زودی وارد ایران می‌شوند و دراولین اردو کنار اسکوچیچ حضور خواهند داشت.

۲ دستیار ایرانی اسکوچیچ اما هنوز به صورت قطعی مشخص نشده‌اند. سرمربی تیم ملی به شدت مشتاق ادامه حضور هاشمیان در کادر مربیگری است. اسکو معتقد است آشنایی هاشمیان به شرایط تیم ملی و همچنین شخصیت او می‌تواند به تیم ملی کمک کند.

در همین راستا مذاکرات خوبی نیز انجام شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد هاشمیان یکی از ۲ دستیار اسکوچیچ در تیم ملی است. درباره گزینه ایرانی دیگر کادر فنی تیم ملی هنوز هیچ چیز به مرحله نهایی نرسیده و مذاکرات ادامه دارد. با این حال کریم باقری یکی از جدی‌ترین گزینه‌هاست که صحبت‌هایی را نیز با فدراسیون انجام داده است. به جز کریم ۲ نفر دیگر هم کاندید هستند و مذاکرات با آنها در حال انجام شدن است.

به نظر می‌رسد با توجه به زمان کم باقی‌مانده تا آغاز اردوی تیم ملی، تا پایان این هفته کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران تکمیل خواهد شد تا همه چیز برای آغاز اردو پیش از دیدار برابر هنگ‌کنگ و کامبوج مهیا شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا