راهبرد بازار؛ طباطبایی: عباسعلی در همان کلینیکی که سهراب مرادی جراحی شد، معاینه می‌شود

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از تسنیم حسن طباطبایی در خصوص عملکرد کاراته‌کاهای کشورمان در رقابت‌های کاراته وان اتریش اظهار داشت: نمایندگان ایران در اتریش عملکرد خوبی داشتند و موفق شدند دو مدال طلا کسب کنند. نقطه عطف کار ملى پوش کشورمان کسب سهمیه المپیک از سوى حمیده عباسعلی بود. با سهمیه‌ای که عباسعلی کسب کرد، تعداد سهمیه‌های کاراته در المپیک به عدد دو رسید. پیش از این نیز بهمن عسگری دیگر کاراته‌کای شایسته کشورمان موفق به کسب سهمیه شده بود.

وی افزود: در وزن ۷۵+ مردان نیز سهمیه ایران قطعی است. در این وزن جدال سخت و نفس گیری میان پورشیب و گنج‌زاده است و از میان این دو ورزشکار، یکی راهی المپیک می‌شود.

رئیس فدراسیون کاراته در ادامه صحبت‌های خود به مصدومیت عباسعلى در مسابقات اتریش اشاره کرد و عنوان داشت: متاسفانه در چند ثانیه پایانى رقابت فینال، عباسعلى از ناحیه زانو مصدوم شد. بلافاصله پس از این مصدومیت وى به بیمارستانى در سالزبورگ منتقل شد تا معاینات ابتدایی روی زانوی او انجام شود. بعد از این معاینات مقرر شد که عباسعلی از اتریش به آلمان منتقل شود.

طباطبایی ادامه داد: با هماهنگی‌های صورت گرفته، عباسعلی امروز از اتریش به آلمان می‌رود و در همان کلینیکی که سهراب مرادی(قهرمان وزنه برداری کشورمان) مورد عمل جراحی قرار گرفت، معاینه دقیق خواهد شد. با توجه به اینکه مصدومیت از ناحیه زانوست، صلاح نبود که وی سوار  هواپیما شود و به ایران بیاید. بر همین اساس در آلمان معاینات ابتدایی صورت می گیرد تا شدت آسیب دیدگی مشخص شود.

طباطبایی خاطرنشان کرد: بلافاصله پس از پایان رقابت‌های کاراته وان اتریش، علی‌نژاد معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش ضمن تبریک موفقیت کسب شده، جویای احوال حمیده عباسعلی شد. همچنین امروز هم صالحی‌امیری رئیس کمیته ملی المپیک در تماس تلفنی ضمن تبریک بابت کسب سهمیه المپیک، پیگیر آخرین وضعیت مصدومیت حمیده عباسعلی بودند. کیکاووس سعیدی دبیر کمیته ملی المپیک نیز امروز از آمادگی کمیته برای کمک به عباسعلی برای تسریع روند درمان خبر داد. انصافاً در این مدت وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک حمایت‌های بسیاری خوبی از کاراته داشتند و همین حمایت‌ها قوت قلب کاراته کاهای کشورمان است.رئیس فدراسیون کاراته در پایان درباره وضعیت تیم ملی پس از رقابت‌های اتریش عنوان داشت: ملی پوشان کاراته کشورمان امروز به آلمان می‌روند تا تمرینات خود را در شهر فرانکفورت دنبال کنند. طبق هماهنگی صورت گرفته، آنها دیگر به تهران برنمی‌گردند و از همان آلمان راهی مراکش می شوند تا در مرحله پایانی رقابت های کسب سهمیه شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا