راهبرد بازار؛ هدف یوونتوس؛ تمدید قرارداد دمیرال

به گزارشپایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از تسنیم مریح دمیرال که در اواخر دی ماه و در برتری ۲ بر یک تیم فوتبال یوونتوس در خانه رم در هفته نوزدهم سری A ایتالیا، از ناحیه رباط صلیبی زانوی چپ خود و مینیسک مصدوم شد، ممکن است در آینده‌ای نزدیک قرارداد جدیدی را با این باشگاه ایتالیایی امضا کند. بر اساس گزارش سایت ایتالیایی «کالچو مرکاتو»، باشگاه یوونتوس به دنبال حفظ طولانی مدت دمیرال ۲۱ ساله است، به همین منظور در تابستان پیش‌رو قرارداد جدیدی را به او پیشنهاد خواهد داد.

این مدافع ترکیه‌ای که به خاطر این مصدومیت در حدود پنج ماه دیگر به دور از مستطیل سبز خواهد بود، در ۶ ماه اول حضورش در یوونتوس خیلی فرصت بازی پیدا نکرد و حتی زمزمه جدایی‌اش از این تیم برسر زبان‌ها بود اما مائوریتزیو ساری درادامه با بازی دادن به او به دمیرال این اطمینان را داد که او جزئی از برنامه‌های یوونتوس است.

مریح دمیرال که تابستان اخیر با قراردادی پنج ساله به ارزش ۱۸ میلیون یورو از ساسولو به یوونتوس پیوست، از فرصتی که مائوریتزیو ساری در اواسط فصل جاری به وی داد، نهایت استفاده را برد و ضمن نیمکت‌نشینی ماتیس دلیخت، زوج خوبی را با لئوناردو بونوچی در غیاب جورجو کیه‌لینیِ مصدوم شکل داد اما مصدومیت بدموقع او باعث شد تا دلیخت دوباره به ترکیب یووه بازگردد.

مدافع تیم ملی فوتبال ترکیه که تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۴ با یوونتوس قرارداد دارد، این فصل ۷ بازی برای یووه انجام داد و یک گل‌زده و یک پاس‌گل هم در کارنامه‌اش دیده می‌شود. دمیرال که فصل برایش تمام شده است، بازی‌های یورو ۲۰۲۰ را هم از دست خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا