راهبرد بازار؛ زارع: هم برای انتخابی و هم برای حضور در تورنمنت آماده‌ام/ تست کرونایم منفی بود

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از تسنیم در خصوص پیگیری تمریناتش در تعطیلی اردوی تیم ملی اظهار داشت: باشگاه در دسترس‌مان هست و تمریناتم را دنبال می‌کنم. چند روز پیش سردرد داشتم و دکتر سه روز استراحت کامل برایم تجویز کرد. از چهارشنبه دوباره تمرینم را شروع کردم.

وی ادامه داد: دچار سرماخوردگی شده بودم، تست کرونا هم دادم که منفی بود. تب و سرفه نداشتم، اما دکتر گفت که حتما استراحت کنم.

زارع در مورد وضعیت جسمانی‌اش تاکید کرد: اردو که بودیم تمرینات منظم بود و آمادگی این را داشتم که در مسابقات گزینشی قرقیزستان شرکت کنم، اما تست دوپینگ کشتی‌گیران سوریه و ازبکستان درآمد و به یدالله محبی سهمیه دادند. خدا را شکر که ایران حالا در سنگین وزن سهمیه دارد. حالا کار همه بچه‌ها سبک‌تر شده و مهم این است که آماده‌ترین کشتی‌گیر بتواند به المپیک برود. تمرکز همه بچه‌های سنگین وزن روی المپیک است.

قهرمان کشتی آزاد امیدهای جهان خاطرنشان کرد: استرس انتخاب هم بیشتر شده و حالا موضوع مهم انتخاب ملی‌پوش المپیک است. رقابت خیلی حساس شده و باید با دقت و تلاش بیشتری تمرین کنیم تا بتوانیم نظر کادرفنی تیم ملی را برای المپیک جلب کنیم. مربیان با همه ما صحبت کردند، حالا انتخاب یا در تورنمنت ها اتفاق می‌افتد و یا انتخابی برگزار می‌شود و هر چیزی که آنها صلاح بدانند، تبعیت خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا