راهبرد بازار؛ بهترین فرصت در اختیار مجیدی و استقلال

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از افکار نیوز صادق ورمزیار در مورد وضعیت این روزهای استقلال اظهارداشت: با توجه به اینکه بالاخره بعد از چند هفته بحث و جدل لیگ تعطیل شد، تیم ها می توانند از این موقعیت استفاده کرده و هم به بازیکنانشان استراحت داده و هم تمرینات خوبی انجام دهند.

وی تصریح کرد: استقلال یکی از تیم هایی است که می تواند از این اتفاق بهترین استفاده را داشته باشد. تعطیلی لیگ برتر به سود کادر فنی استقلال خواهد بود، زیرا هم شرایط بازگشت مصدومان فراهم می شود و هم آبی پوشان می توانند اگر تعطیلاتی در پیش دارند، با شروع دوباره تمرینات از زمان موجود استفاده کرده و به شرایط ایده آل برسند.

ورمزیار خاطرنشان کرد: استقلال ۴۰ روز اخیر بازی های پیاپی را انجام داده، مصدومیت های این تیم هم بر این موضوع اضافه شد و شرایط را برای آبی پوشان سخت کرد اما حالا با این وضعیت به وجود آمده این بهترین زمان خواهد بود تا کادر فنی به بازگشت مصدومانش امیدوارتر شده و تمرینات منظمی را هم انجام دهد.

وی در مورد بازگشت دوباره علی فتح الله زاده بعد از پنج سال به استقلال گفت: فتح الله زاده یکی از مدیرانی است که قبلا هم در این تیم کار کرده و شرایط این تیم را به خوبی می شناسد، البته او در بدترین وضعیت به استقلال آمده و نمی دانم آیا می تواند موفق باشد یا خیر.

وی افزود: این روزها پرداخت مطالبات چند بازیکن خارجی محور اصلی کارهای استقلال خواهد بود. فتح الله زاده باید بداند که تا ۲۰ اسفند فرصت دارد بدهی های منشا و ایسما را پرداخت کند. بنابراین باید هر چه زودتر به فکر حل شدن این مشکل باشد. او باید یک کادر مدیریتی قوی را برای خود داشته باشد تا با مشورت و همفکری آنها بتواند آینده روشنی را برای استقلال به وجود آورد.

ورمزیار در ادامه خاطرنشان کرد: کار در استقلال این روزها سخت است و هر کسی که وظیفه ای را به عهده بگیرد باید به طور کامل آن را انجام دهد، بنابراین با توجه به اینکه حمایت های زیادی از طرف مسئولان ورزش از استقلال نمی شود اما امیدوارم فتح الله زاده بتواند در کاری که شروع کرده موفق بوده و سربلند بیرون بیاید.

وی در مورد تعطیلی لیگ به خاطر بیماری کرونا هم گفت: این تصمیم باید زودتر گرفته می شد. متأسفانه کسی نفهمید دلیل اصرار مسئولان سازمان لیگ برای انجام بازی ها آن هم بدون تماشاگر چیست اما باز جای شکرش باقی است که آنها به این نتیجه رسیدند که ورزشکاران و کسانی که در استادیوم حضور دارند به بیماری مبتلا می شوند. به اعتقاد من حتی اگر لیگ به پایان هم نرسد تا زمانی که این بیماری از کشور ما ریشه کن نشده نباید مسابقات را در تمام رشته های ورزشی برگزار کنیم.

ورمزیار اظهارداشت: سلامت بازیکنان و مردم از همه چیز مهم تر است و اعتقاد دارم حتی اگر ادامه لیگ هم انجام نشود، بهتر از این است که یکی از ورزشکاران کشورمان دچار بیماری کرونا شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: استقلال در هفته های گذشته دچار حواشی زیادی شده است. امیدوارم فتح الله زاده بتواند با حمایت هواداران و دلسوزان استقلال که همان پیشکسوتان این تیم هستند، حاشیه ها را از بین برده و استقلال را به آرامش برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا