ساعات کاری بانک ها به روال سابق بازگشت

راهبرد بازار به نقل ازمیزان : بر اساس آخرین تصمیم استانداری، ساعات کاری بانک‌ها به روال عادی بازگشت و از ساعت ۷:۳۰ تا ساعت ۱۳:۳۰ آماده ارائه خدمات به مراجعه کنندگان هستند.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌ها تصریح کرد: بانک‌ها می‌تواند با استفاده از باجه اخذ ساعات بیشتری خدمات ارائه دهند که این خدمات در اسفند ماه تعطیل است اما در سایر ماه های سال بسته به تصمیم مدیربانک ارائه خواهد شد.


وی افزود: بنا به مصوبه استانداری بسیاری دستگاه‌های دولتی می‌توانند در خصوص نحوه فعالیت کارمندان به صورت حضوری و غیرحضوری تصمیم بگیرند با توجه به عدم امکان ارائه خدمات به شکل دور کاری از سوی کارکنان بانک، می‌بایست برای جلوگیری از شیوع کرونا مردم از خدمات غیرحضوری استفاده کنند و از مراجعه حضوری به باجه‌های بانک خوداری کنند.

ساعات کاری بانک‌ها به روال عادی بازگشت/مردم از خدمات غیر حضوری استفاده کنند


قیطاسی بیان کرد: اسکناس و وجه نقد به دلیل جذب آلودگی می‌تواند زمینه ساز شیوع بیماری کرونا در کشور باشد و مردم برای خرید می‌توانند از کارت‌های بانکی استفاده کنند.


وی با بیان اینکه ۶ نفر از کارکنان بانک به دلیل وقوع کرونا جان خود را از دست دادند، ادامه داد: بیش از ۱۲۰ خدمات در بانک‌ها به صورت غیرحضوری تعریف شده است و بسیاری از مراجعه کنندگان می‌تواند از این خدمات استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا