راهبرد بازار؛ مسی بامعرفت به داد رونالدینیو می‌رسد

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرورزشی دستگیری رونالدینیو و برادرش به جرم استفاده از گذرنامه جعلی برای ورود به خاک پاراگوئه خیلی‌ها را شوکه و بسیاری را مانند هم‌تیمی سابق او در بارسلونا یعنی لیونل مسی عمیقاً ناراحت کرده، تا جایی که این ستاره آرژانتینی را وادار کرده برای آزاد کردن دوست برزیلی خود دست به کار شود و وکلایی را به همین منظور استخدام کرده است.

به گزارش آ اس، مسی در تماسی که با رونالدینیو داشته است به او گفته که می‌تواند روی خدمات وکلای این مرد آرژانتینی حساب کند و مبلغ ۴ میلیون یورو هم جهت تأمین هزینه‌های مربوط به خارج کردن ستاره سابق تیم ملی برزیل کنار گذاشته است. این در حالیست که برخی منابع خبری در پاراگوئه اعلام کرده‌اند که احتمال دارد رونالدینیو و برادرش روبرتو ده‌آسیس به جرم استفاده از گذرنامه جعلی تا زمان پایان تحقیقات و آغاز فرآیند محاکمه شش ماه بازداشت باشند.

بازداشت شدن رونالدینیو که در کشور خودش هم به خاطر بدهی‌هایش به دولت برزیل – جرایم نقدی مربوط به ماهیگیری غیرمجاز در یک دریاچه محافظت شده – ممنوع الخروج است، واکنش‌هایی از سوی اهالی فوتبال به همراه داشته است و در این میان ملی‌پوش سابق فوتبال پاراگوئه، کارلوس گامارا، به رونالدینیو در محل بازداشت او سر زده است. او درباره وضعیت ستاره شماره ۱۰ سابق بارسلونا به خبرنگاران گفت: امیدوارم که همه چیز حل شود. رونالدینیو انسان خوبی است. او کسی که به واسطه فوتبال خوب می‌شناسم. با وجود وضعیتی که در آن قرار دارد، فقط لبخند روی لبان اوست و در کنار بسیاری از کودکانی که همراه با والدین‌شان برای ملاقاتش آمده‌اند عکس گرفت. این همان رونالدینیویی است که ما می‌شناسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا