راهبرد بازار؛ ۸ آهنگ شاد مخصوص ورزش در خانه

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرورزشی کرونا و قرنطینه
این روزها به لطف حضور مهمان ناخوانده‌ای به نام کرونا در مملکت، اکثر باشگاه‌های ورزشی و مراکز رفاهی و تفریحی تعطیل شده است و وزارت بهداشت از مردم خواسته تمامی رفت‌وآمدهای غیرضروری را لغو کرده و در خانه بمانند. در شرایط پیش آمده یکی از عوامل مهم، داشتن روحیه بالا و همچنین سلامت بدنی کافی است که لازمه آن ورزش و تحرک کافی و همچنین داشتن رژیم غذایی مناسب است.

تاثیر ورزش در روحیه و سلامت
مهمترین نکته‌ای که می‌تواند ما را در مبارزه با کرونا موفق گرداند، داشتن روحیه بالا و سلامت جسمانی بالاست. ورزش و تحرک مفید، باعث ترشح هورمون‌های مفید بدن می‌شود که باعث می‌شود تا هم سلامت بدن و آمادگی سیستم ایمنی بیشتر شود، از طرفی با فشار و استرس روحی وارده از قرنطینه هم مبارزه می‌کند و فرد را در این مبارزه نابرابر یاری می‌کند.

موسیقی و ورزش
موسیقی و ورزش دو یار جدانشدنی هم هستند. در اکثر باشگاه‌های ورزشی برای تهییج ورزشکار از آهنگ‌های شاد و ریتم‌دار استفاده می‌شود تا ورزشکار با روحیه بالاتری به انجام تمرینات مشغول شود. حال، تصمیم گرفته‌ایم تا برای کمک به شما تعدادی آهنگ شاد مناسب معرفی کنیم، تا به هنگام تمرین و ورزش در خانه از آن‌ها استفاده کنید.

معرفی آهنگ‌های شاد

اولین آهنگ شاد که هم مناسب قرهای ریز در خانه و هم انتخابی عالی برای ورزش می‌باشد، آهنگ قرص قمر ۲ بهنام بانی است. بهنام بانی که کلا به انتشار کارهای شاد و ریتمیک معروف است، در همکاری جدیدش با حامد برادران، شاهکار شاد و پرانرژی‌ای بیرون داده است. قرص قمر ۲ به صورت خودکار، تحرکات لازم را در درون شما به وجود می‌آورد. یادتان نرود که رقص هم خودش یک مدل ورزش است و خب باعث شادی کل خانواده هم می‌شود. ریتم اول این آهنگ دارای انرژی خاصی می‌باشد که در ترکیب با صدای بهنام بانی، همه خانواده را وادار به حرکت و تکان دادن می‌کند.

آهنگ قرص قمر ۲ بهنام بانی

می‌خوای ورزش کنی پایتم من. این ورژن خودمانی آهنگ پایتم من آصف آریاست که البته آصف آریا در ورژن اصلی برنامه شمال می‌چیند و رفیقای پایه‌اش به او می‌پوندند. ولی شما این آهنگ را بگذارید، دست بقیه را هم بگیرید و دست جمعی با این آهنگ شاد و ریتمیک ورزش کنید و حال کنید. این آهنگ برای حرکات دست و پا مناسب می‌باشد چون خیلی ریتم کلاسیک ۶ و ۸ را ندارد و نمی‌توان برای حرکات شکم و پهلو استفاده کرد. بعد از ورزش هم به یاد شمال، برنامه جوجه و منقل را به پا کنید که در تقویت روحیه فوق‌العاده است.

اما بهترین راه برای داشتن رژیم غذایی خوب مراجعه به دکتر می‌باشد. ساسان یافته یا همان ساسی خودمان در جدیدترین آهنگ شاد و انقلابی خود، آهنگ دکتر را روانه بازار موسیقی کرده که بسیار شاد و مناسب ورزش و حرکات هوازی می‌باشد. یکی دیگر از توصیه‌های جنجالی دکتر ساسی این است که می‌فرماید: همیشه یادتون باشه اول اینستا بعد کتاب که بسیار جنجالی شد و بازخوردهای متفاوتی داشت. اما فارغ از این قضیه، این آهنگ ریتمیک و پر انرژی می‌تواند یکی از انتخابای مناسب برای ورزش جمعی و افزایش روحیه خانواده باشد.

یکی دیگر از آهنگ‌های شاد پر انرژی را محسن یگانه خوانده است. آهنگ دوست دارم محسن یگانه، همان موقع که منتشر شد در اکثر باشگاه‌های ورزشی و از اکثر ماشین‌ها شنیده می‌شد. ریتم بالای آن باعث تکان ناخودآگاه بدن می‌شود که خب اتفاق مفیدی است. حالا شما این تکان‌ها را در جهت مثبت و کنترل شده به ورزش تبدیل کنید. در حین این‌که کمر خود را تکان می‌دهید، دست‌هایتان را بالا برده و خیال کنید که دارید لامپ‌ها را می‌بندید. این آهنگ برای تلطیف فضا و شادسازی جو خانواده فوق‌العاده است.

اما آهنگ بعدی مناسب ورزش بندری است. آهنگ بازار خرمشهر محسن چاوشی، این صدای آشنا و دوست‌داشتنی، جدا از عاشقانه بودن، یکی از اثرهای شاد منتشرشده از محسن چاوشی است که با ریتم ۶ و ۸ بندری‌اش می‌تواند باعث ایجاد فعالیت و تحرک در هر خانوده‌ای شود. این آهنگ که در اکثر مهمونی‌ها و مراسم‌ها استفاده می‌شود، باب طبع کوچک و جوان است و خب کمتر ایرانی‌ای وجود دارد که آهنگ شاد بندری را دوست نداشته باشد.

فکر کنید در حالی که دارند از شما تعریف می‌کنند با آهنگ شاد ورزش هم بکنید. شما می‌توانید آهنگ شاد جذاب فرزاد فرزین را پخش کنید و تک‌تک مصرع‌های آن را به خودتان بگیرید. هم حال و روحیه شما شاد می‌شود هم از طرفی چون آهنگ پرانرژی‌ای است با شدت بیشتری به انجام حرکات ورزشی می‌پردازید. این اثر فرزاد فرزین که یکی از شادترین کارهای او می‌باشد، هم شعر بانمک و باحالی دارد و از طرفی ریتم شاد و جذابش قطعا می‌تواند جو خوب و فوق‌العاده‌ای را در خانواده حاکم کند.

اگر ساسی دکتر را می‌خواند که مردم را شاد کند، خودمان آرون افشار مذگان را داریم که تازه از واژگان اصیل پارسی برای آهنگ‌های شادش استفاده می‌کند. طبیب ماهر یکی از بهترین و شادترین آهنگ‌های آرون افشار می‌باشد، یکی از عوامل موفقیت و پیشرفت او بود. طبیب ماهر آرون افشار، برای تحرک بیشتر نگاه به چشمان جذاب مخاطب خاص و همچنین دیدن خنده او را توصیه می‌کند. پس دست یار را گرفته و دوتایی با این آهنگ شاد ورزش کنید و روحیه و فضای شادی را برای خودتان به وجود بیاورید.

سرسری سینا درخشنده

یکی دیگر از آهنگ‌های شادی که به شما کمک می‌کند تا هم خوب ورزش کنید هم تحمل این شرایط را برای شما آسان می‌کند، آهنگ فوق‌العاده و اجتماعی سینا درخشنده به نام سرسری می‌باشد. این آهنگ هم به شما گوشزد می‌کند که این شرایط نیز بگذرد و آن را جدی نگیرید و از طرفی به لطف شاد بودن و ریتم جذابش می‌تواند کمک شایانی به شما، در تقویت روحیه و انجام حرکات ورزشی بکند. پس در حین این‌که ورزش می‌کنید به خانواده بگویید «بیا دنیا رو بگیریم سرسری» تا اوقات خوش و شادی داشته باشید و تا این وضعیت ناگهانی به سلامت و خوشی تمام شود.

همانطور که می‌بینید انجام ورزش و تحرک در کنار انتخاب آهنگ‌های شاد مناسب می‌تواند کمک شایانی به شما در امر گذر از این وضعیت ناگهانی کند. استرس برای سیستم ایمنی و همچنین سلامت روحی یک سم مهلک است. پس با انجام حرکات ورزشی و نرمش در قرنطینه در کنار استفاده از آهنگ‌های مناسب، در حفظ سلامت جسمی و روحی خود کوشا باشید.

این‌ها تنها تعدادی از آهنگ‌های شاد و انرژیک مخصوص ورزش بودند. برای دسترسی ساده و آسان به جدیدترین آهنگ های شاد و انرژیک تنها کافی است به وب‌سایت موزیکیشو سری بزنید و با گلچین‌های مختلف این وب‌سایت، روز خود را بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا