مهلت ثبت نام طرح مسکن ملی تا ۲۴ امشب است

دفتر اقتصاد مسکن اعلام کرد: بر اساس آخرین آمار در عصر ۲۵ اسفندماه بیش از ۴۸۱ هزار نفر در گروه چهارم مرحله دوم در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کرده اند و ثبت نام تا ساعت ۲۴ امشب ادامه دارد.

راهبرد بازار به نقل از خبرآنلاین، دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی آخرین روند ثبت نام گروه چهارم مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن را که که از روز گذشته ۲۴ اسفند در استان های تهران، آذربایجان شرقی، قم و جنوب سیستان و بلوچستان آغاز شده است و تا ساعت ۲۴ امشب ۲۵ اسفندماه ادامه دارد را اعلام کرد.

بنا بر اعلام دفتر اقتصاد مسکن، متقاضیان گروه چهارم در استان های اعلام شده تاکنون از طریق سامانه tem.mrud.ir  ، در مجموع ۴۸۱ هزار و ۷۸۰ نفر ثبت نام کرده اند.

این گزارش حاکی است که تاکنون در تهران ۴۳ هزار و ۵۷۱ نفر، در آذربایجان شرقی ۱۷ هزار و ۸۵۵ نفر، سمنان ۳ هزار و ۹۸۵ نفر، سیستان و بلوچستان ۲۱ هزار و ۹۸۹ نفر، و در استان قم ۷ هزار و ۴۷۳ نفر ثبت نام کرده اند.

گفتنی است بنا بر اعلام معاونت مسکن و ساختمان متقاضیان می توانند تا ساعت ۲۴ امشب ۲۵ اسفندماه ثبت نام خود را از دو طریق سامانه اینترنتی به نشانی tem.mrud.ir و یا از طریق سامانه پیامکی به سرشماره ۳۰۰۰۷۳۶۴۰ انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا