راهبرد بازار؛ برگزاری مراسم معارفه اسبقیان با حضور علی‌نژاد و خسروی‌وفا

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از تسنیم  مراسم معارفه سید محمد شروین اسبقیان رئیس جدید فدراسیون امروز (دوشنبه) با حضور مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی، عبدالحمید احمدی معاونت فرهنگی وزارت ورزش و جوانان، سردار قاسمی مشاور امور ایثارگران وزیر ورزش و جوانان، محمود خسروی‌وفا رئیس و هادی رضایی دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک، محمدرضا پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو، محمدرضا مظلومی رئیس فدراسیون نابیانایان و کم بینایان و مسئولان و کارکنان برگزار شد.

در ابتدا مراسم علی‌نژاد عنوان کرد: مراسم تودیع و معارفه یادآور تغییرات زندگی و ظرفیت افراد است. از حضور همه شما مسئولین و کارکنان محترم در این ایام سپاسگزارم.

وی ادامه داد: اهدای نشان عالی کمیته بین‌المللی پارالمپیک به خسروی‌وفا نشان دهنده عملکرد عالی ورزش جانبازان و معلولین در طول این سال‌ها است و این مسئولیت‌ها را سنگین‌تر می‌کند.

وی افزود: از علی‌صمیمی برای زحماتی که در فدراسیون ورزش جانبازان و معلولین کشید، بسیار ممنون هستیم و امیدواریم که شاهد روزهای درخشانی در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو باشیم و تیم‌ها به بهترین نحو عمل کنند.

محمود خسروی‌وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک نیز اظهار داشت: مراسم امروز و این رفت و آمدها بخشی از چرخه زندگی است. ضمن تشکر از زحمات علی‌صمیمی، برای ادامه راه اسبقیان آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی ادامه داد: این فدراسیون نیروهای جوان و با تجربه‌ای دارد و از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است. امیدوارم با بهره‌گیری از خدمات ویژه نیروهای متعهد و جوان این مجموعه باز شاهد تداوم موفقیت‌های فدراسیون و اسبقیان باشیم.

همچنین اسبقیان ریاست جدید فدراسیون عنوان کرد: از تمام مسئولین و همکاران عزیز که در این روزهای خاص کرونایی در این مراسم حاضر شدند و برای ورزش جانبازان و معلولین ارزش خاصی قائل هستند، بسیار متشکر هستم.

وی ادامه داد: امیدوارم که در مسیر پیش‌رو با همکاری مسئولان وزارت ورزش و خسروی‌وفا که پدر معنوی ورزش جانبازان و معلولین است بتوانیم روند موفقیت گذشته را دنبال کنیم.

اسبقیان گفت: در نخستین سفر کاریم راهی دیار کرمان شهر سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی خواهم شد تا به مقام شامخ این شهید بزرگوار ادای دین کرده باشم و پس از آن به آذربایجان غربی و اشنویه سفر می‌کنم تا با حضور بر مزار پهلوان و قهرمان ایران سیامند رحمان ادای احترام می‌کنم.

در پایان این مراسم، به پاس زحمات علی‌صمیمی در فدارسیون، لوح تقدیری از سوی وزیر ورزش و جوانان و همچینین تابلو فرشی از سوی ریاست کمیته ملی پارالمپیک به نماینده او اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا