خانه معدن در قالب مسوولیت اجتماعی طرح «گذر معدن» را اجرا می‌کند

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرنگار اقتصادی ایرنا، تفاهم‌نامه یاد شده بعدازظهر امروز(چهارشنبه) توسط «محمد رضا بهرامن» رییس خانه معدن ایران،  تورج فرهادی شهردار منطقه ۶ پایتخت و «محمد نبی یوسفیان»  رییس انجمن صنفی تولید کنندگان شن و ماسه تهران به امضا رسید.  

موضوع این تفاهم نامه همکاری و مشارکت در اجرای طرح گذر معدن با تعهد به اجرای طرح جامع توسعه فضاهای فرهنگی شهر تهران مصوب ۳۰ دیماه ۱۳۸۷ برنامه پنج ساله توسعه شهر تهران با تاکید بر برنامه ریزی و مشارکت در چارچوب نقش مسوولیت اجتماعی بخش های اقتصادی کشور است.

همچنین تفاهم نامه مزبور با تمرکز بخشی بر سرمایه های فرهنگی و اقتصادی در مسیر توسعه سرانه فضاهای فرهنگی، هنری، گردشگری و رونق بخشی اقتصاد فرهنگ و هنر به اجرا گذاشته می شود.

تفاهم نامه به عنوان سند همکاری بین امضا کنندگان محسوب می شود و هرگونه اقدام عمرانی یا اجرایی، نیاز به امضای قرار داد مجزا پس از رعایت مفاد تفاهم نامه است.

مدت اعتبار این تفاهم نامه دو سال از ۱۵ بهمن ماه ۹۹ پیش بینی شده و پس از این مدت با توافق طرفین قابل تمدید است.  

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا، پیش از این خیابان شهید استاد نجات اللهی به عنوان گذر صنایع دستی انتخاب شد و با این اقدام علاوه بر معرفی صنایع دستی به شهر و گردشگران از سه میلیون خانواری که مستقیم به صنایع دستی ارتزاق می کنند، حمایت و پشتیبانی شد.  منبع خبر

دکمه بازگشت به بالا