دیدار دوستانه ایران- کرواسی بعد از پایان کرونا

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از هماهنگی برای انجام دیدار دوستانه با تیم ملی کرواسی خبر داد.

راهبرد بازار به نقل از خبرآنلاین؛دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات تیم ملی ایران که بعد از انجام امور مربوط به تیم ملی در تهران و با توجه به شیوع کرونا چند روزی است که به کشورش برگشته چند هفته قبل دیداری دوستانه با داوور شوکر ستاره سابق تیم ملی کرواسی و رییس کنونی فدراسیون فوتبال این کشور داشت.


تصویر این رویارویی دوستانه نیز از سوی اسکوچیچ در صفحه شخصی اش منتشر شد اما از ماحصل صحبت های آنها مساله ای بیرون نیامد. حالا اما مشخص شده یکی از موضوعات مورد بحث اسکوچیچ و شوکر درباره برگزاری دیدار دوستانه میان ایران و کرواسی بوده است.


اسکوچیچ امروز در گفت و گوی تصویری که با برنامه نوروز فوتبالی شبکه ورزش داشت، با اعلام این خبر گفت: «درباره این موضوع صحبت شده و قطعا در آینده این بازی را برگزار می شود. من به آقای شوکر در باره برگزاری بازی ایران و کرواسی مسائل لازم را گرفتم. البته همانطور که می دانید الان با توجه به شیوع کرونا چنین مسابقه ای امکان پذیر نیست اما قطعا در زمان لازم این اتفاق می افتد.»
وی ادامه داد: «اتفاقا با آقای شوکر درباره مسائل مختلف این بازی صحبت کردم و هروقت شرایط برگزاری فوتبال مهیا شود، این بازی را برگزار کنیم.»


اسکوچیچ درباره اینکه در گذشته و در زمان سرمربیگری میروسلاو بلاژویچ تیم ملی ایران با کرواسی بازی کرده و یک بر صفر بازنده شده، تاکید کرد: «اگر در زمان سرمربیگری من هم این بازی برگزار شود، دوباره کرواسی برنده می شود(باخنده)». 


سرمربی تیم ملی افزود:«مهم این است که ما بتوانیم تیم ملی را در شرایط ایده آلی قرار بدهیم و عملکرد خوبی در بازی های آینده داشته باشیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا