بیت کوین به زیر ۳۰ هزار دلار سقوط کرد

اقتصاد ایران: روند افزایش ارزش نجومی بیت کوین متوقف شده و این ارز مجازی با ۱۴.۶۸ درصد کاهش نسبت به اوج آن در روز یکشنبه، تا ۲۸۰۰۰ دلار پایین آمد.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرگزاری اقتصاد ایران به نقل از راشاتودی، بزرگترین سرمایه دیجیتال دنیا یعنی بیت کوین ناگهان ۱۵ درصد از ارزش خود را از دست داد و تا حدود ۲۸ هزار دلار پایین آمد. این در حالی است که سایر ارزهای مجازی رو به رشد هستند.

طبق گزارش کوین دسک که رسانه‌ای برای خبرهای مربوط به ارز مجازی است، ارزش بیت کوین به دنبال یک افزایش بی سابقه در تعطیلات سال جدید میلادی، تا ۲۸۲۱۸ دلار پایین آمد و ۱۴.۶۸ درصد کاهش یافت ولی دوباره روند افزایشی خود را از سر گرفت. ارزش بیت کوین در ساعت ۱۱:۵۵ به وقت گرینویچ برابر با ۳۱۱۰۵ دلار بود یعنی ۸.۷۱ درصد کاهش.

بیت کوین در روز یکشنبه به بالاترین رقم ۳۴ هزار دلار رسیده بود. این افزایش قیمت سقف بازار بیت کوین را تا حدود ۶۴۰ میلیارد دلار تقویت کرد.

اتر، دومین ارز دیجیتال بزرگ دنیا از نظر ارزش بازار، nv اولین ساعات روز دوشنبه تا حدود ۱۱۵۰ دلار افزایش یافت که بالاترین رقم طی ۳۵ ماه گذشته بود ولی بعد تا ۹۸۰ دلار پایین آمد و یک رشد روزانه ۱۸ درصدی را ثبت کرد.

لایت کوین، ۱۵۵ دلار یعنی بالاترین رقم از آویل ۲۰۱۸ معامله می‌شود و ارزش بیت کوین کش با افزایش ۵ درصدی به ۴۰۶ دلار رسیده است، یعنی بالاترین رقم طی ۱۱ ماه گذشته. عملکرد سایر ارزهای مجازی هم همچنان از بیت کوین بهتر است.منبع خبر

دکمه بازگشت به بالا