سفرای جمهوری اسلامی ایران به استان کرمان سفر می کنند

مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی اعلام کرد: ۱۱و ۱۲ دی ماه تعدادی از سفرای جمهوری اسلامی ایران در کشورهای آسیایی، آفریقایی و اروپایی به شهرستانهای بم، جیرفت، کرمان، رفسنجان و سیرجان سفر می کنند.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایسنا عباس تقی‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این خبر گفت: معرفی توانمندی ها و ظرفیت های استان کرمان در سطح بین المللی از مهم ترین اهداف این سفر است.

وی با مهم خواندن نقش سفرا در جذب سرمایه گذاران و گردشگران خارجی به استان کرمان افزود: گسترش تعاملات بین المللی و حضور گردشگران خارجی از اولویت های برنامه های دکتر فدائی استاندار کرمان است.

مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی با بیان این مطلب که شامگاه سه شنبه سفرای کنونی جمهوری اسلامی ایران یا با سابقه سفیربودن در کشورهای سوئد، نیجریه، تایلند، کرواسی، فیلیپین، آفریقای جنوبی، مجارستان، صربستان، قرقیزستان، بلاروس، دانمارک، آلمان، پاکستان، موریتانی و نروژ  وارد بم می شوند و پس از بازدید از ظرفیت های گردشگری و صنعتی باغ شهر جهانی بم، چهارشنبه راهی جیرفت می شوند.

 وی افزود: سفرا در جیرفت، مهد تاریخ و تمدن از مجتمع های گلخانه ای و مزارع دیدن کرده و عصر چهارشنبه در جشنواره مرکبات شرکت می کنند.

تقی‌زادهبیان کرد: استاندار کرمان نیز چهارشنبه به جیرفت سفر می کند و علاوه بر حضور در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی، دکتر فدائی در جشنواره مرکبات و بازدیدها سفرا را همراهی می نماید.

مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی نشست سفرا با فعالان بخش خصوصی در کرمان و بازدید از توانمندی های رفسنجان و سیرجان را از برنامه های روز پنجشنبه سفرا اعلام کرد.

خبرنگار سارا سلطانیدبیر ایمان کدیور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا