«تماس»های سرنوشت‌ساز در فدراسیون فوتبال/ کفاشیان جانشین مهدی تاج؟

رئیس فدراسیون فوتبال که قصد داشت تهران را به مقصد بوشهر ترک کند در فرودگاه با تماسی مواجه شد که اوضاع جسمانی او را از حالت عادی خارج کرد و در نهایت منجر به استعفای وی شد.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرگزاری مهر ر، فدراسیون فوتبال که طی ماه‌های اخیر با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان بود، پس از بستری شدن مهدی تاج در بیمارستان شرایط تازه ای پیدا کرد و عصر روز یکشنبه سخنگوی فدراسیون خبر از استعفای وی داد.

هر چند دلیل استعفای مهدی تاج مشکلات قلبی و بیماری وی عنوان شد اما خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد کلید استعفای او از چند روز قبل خورده شده بود و زمانی که وی قصد سفر به بوشهر برای حضور در انتخابات هیأت فوتبال این استان را داشت، با تماسی مواجه شد که وضعیت جسمانی او را بهم ریخت و در نهایت منجر به بستری شدن او در بیمارستان شد.

حضور مهدی تاج در بیمارستان در شرایطی که فدراسیون فوتبال درگیر حل و فصل قرارداد ویلموتس و برطرف کردن ابهامات آن بود، اوضاع این فدراسیون خبرساز و پرحاشیه را بحرانی کرد تا در نهایت رئیس فدراسیون ناچار به استعفا شود.

براساس اعلام فدراسیون فوتبال پس از استعفای تاج، نایب رئیس او مسئولیت اداره فدراسیون را برعهده خواهد گرفت. علی کفاشیان نایب رئیس اول اوست که چند ماه پیش به دلیل بازنشسته بودن از مسئولیتش کنار رفت. دومین نایب رئیس او هم حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ است که او هم بازنشسته است.

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد که چند روز پیش با علی کفاشیان تماسی گرفته می‌شود از او در مورد تمایلش برای در اختیار گرفتن امور فدراسیون سوال می‌شود که وی پاسخ روشنی به این موضوع نمی‌دهد و همه چیز را به روزهای آینده و اتفاقات پیش رو موکول می‌کند.

با توجه به شرایطی که فدراسیون فوتبال با آن مواجه است و باید هر چه سریع‌تر تکلیف سرمربی تیم ملی انتخاب شود، به نظر می‌رسد فرد جانشین تاج بزودی با نظر مثبت مسئولان رده بالا مشخص و معرفی خواهد شد. به نظر می‌رسد علی کفاشیان گزینه‌ای است که با وجود بازنشسته بودن می‌تواند به عنوان سرپرست زمینه برگزاری مجمع را فراهم کند و به اوضاع تیم ملی سروسامان دهد.

قرار است مسئولان رده بالای ورزش ضمن بررسی شرایط فدراسیون فوتبال بزودی تصمیم خود در مورد جانشین مهدی تاج را اتخاذ و اعلام نظر کنند.

خبرنگار غلامرضا خوش طینت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا