راهبرد بازار؛ ۲ طرح تولیدی و صنعتی در کاشان بهره‌برداری شد

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا، شرکت پایا کربن اکسیر بین‌الملل تولیدکننده محصول خمیر الکترود با ۸۰ میلیارد تومان حجم سرمایه ثابت با اشتغالزایی ۴۰ نفر در شهرک صنعتی امیرکبیر ۲ کاشان واقع شده است.

طرح توسعه شرکت درین گلاب آدونیس نیز با ۳۰ میلیارد تومان حجم سرمایه ثابت برای ۶۰ نفر در شهرک صنعتی امیر کبیر شماره یک کاشان ایجاد اشتغال کرده است.

بازدید از چند شرکت صنعتی، امضای تفاهم نامه مسوولیت‌های اجتماعی این وزارتخانه با شرکت‌های صنعتی و تولیدی در راستای توانمندسازی روستاییان و ایجاد اشتغال در بخش حاشیه شهرها، اجرای طرح توسعه شرکت فرش ماشینی اطلس ریس با ۴۰۰ میلیارد تومان حجم سرمایه ثابت و اشتغالزایی ۲۵۰ نفر، رونمایی از محصولات شرکت تمدن فرش (پشمی و بزرگ) با حجم سرمایه ثابت ۳۰۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی برای ۱۵۰ نفر در شهرک صنعتی صباحی بیدگلی از دیگر برنامه‌های امروز وزیر صنعت، معدن و تجارت است.

نشست با صنعتگران، معدن‌کاران و فعالان اقتصادی در اتاق بازرگانی، بازدید از منطقه ویژه اقتصادی کاشان و شهرک صنعتی صباحی بیدگلی بازدید، کلنگ‌زنی و امضای تفاهم نامه مثلث اقتصادی مسوولیت‌های اجتماعی شرکت فولاد سپید فراب کویر آران و بیدگل نیز در سفر یک روزه رزم‌حسینی به شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل پیش‌بینی شده است.

شهرستان کاشان با جمعیت افزون بر ۳۶۴ هزار نفر در فاصله حدود ۲۰۰ کیلومتری شمال اصفهان و شهرستان آران و بیدگل با بیش از ۱۰۳ هزار نفر جمعیت در حدود ۲۱۵ کیلومتری اصفهان قرار دارد.

نزدیک به یک‌هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و ۱۳ شهرک، ناحیه و منطقه صنعتی در کاشان وجود دارد.

افزون بر ۸۰۰ واحد تولیدی نیز در شهرستان آران و بیدگل فعال است که بیشتر آنها در زمینه فرش ماشینی و صنایع وابسته فعالیت می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا