راهبرد بازار؛ ۷ هزار واحد مسکن مهر از ابتدای سال اقساطی فروش رفته است

به کزارش روز شنبه ایرنا از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی «محمدحسن علمداری» تازه‌ترین وضعیت فروش اقساطی مسکن مهر را توضیح داد.

عضو هیات‌مدیره بانک مسکن با اشاره به اینکه در مجموع ۲ میلیون و ۱۱۳ هزار و ۳۸۰ واحد مسکن مهر، فروش اقساطی و تعیین‌تکلیف شدند، گفت: در سال جاری و در دو ماه نخست امسال، ‌۷ هزار و ۳۲۲ واحد مسکن مهر، فروش اقساطی شد.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا بر اساس اعلام وزیر راه و شهرسازی، هم‌اکنون ۳۸ هزار واحد مسکن مهر در کشور باقی‌مانده است که در ماه‌های آتی و قبل از اتمام دولت تکمیل شده و به بهره‌برداری می‌رسد.

اسفند ۹۹ مسکن مهر باقیمانده در کل کشور به غیر از واحدهای دارای پرونده قضایی و فاقد متقاضی، ۳۹ هزار واحد بود که اغلب در مرحله نازک کاری هستند.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر اسفند سال گذشته اعلام کرد: از ۳۹ هزار واحد باقیمانده مسکن مهر سطح کشور، ۱۹ هزار واحد در شهرهای جدید، ۱۵ هزار واحد در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت و برعهده سازمان ملی زمین و مسکن و ۴ هزار واحد نیز برعهده بنیاد مسکن است.

با تلاش‌های انجام شده پروژه‌های دارای پرونده قضائی در دادگاه‌ها کاهش یافته است و بسیاری از پرونده‌های فاقد متقاضی نیز با افزایش قیمت مسکن، به فروش رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا