راهبرد بازار؛ مسوول اجرای پروژه به‌هم‌رسانی کسب‌وکارهای کوچک و متوسط معرفی شد

به‌ گزارش روز یکشنبه وزارت صنعت، معدن و تجارت، در حکم رزم‌حسینی به «علی رسولیان» آمده است: نظر به ابلاغ تصویب‌نامه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و تعیین وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان دستگاه مجری پروژه تقویت خوشه‌های صنعتی، شبکه‌سازی و به‌هم‌رسانی کسب‌وکارها با تاکید بر واحدهای صنفی و بنگاه‌های تولیدی خرد، کوچک و متوسط، با توجه به سوابق، توانمندی و تعهد جنابعالی بدین‌وسیله مسوولیت تدوین و اجرای این برنامه به شما واگذار می‌شود.

رزم‌حسینی، همچنین خواسته است تا پیشرفت ماهانه امور به طور مستمر به معاونت طرح و برنامه و دبیرخانه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، گزارش شود.

پیشتر، رسولیان در گفت‌وگو با ایرنا، به ایجاد ۳۹ خوشه صنعتی جدید در سطح کشور و به‌هم‌رسانی بنگاه‌های کوچک و بزرگ برای تامین نیاز و تولید محصولات مورد نیاز بنگاه‌های بزرگ اشاره کرد و گفت: طرح ایجاد مراکز کسب و کار برای تسهیل گری نیز در دستور کار است.

وی توضیح‌داد: در طرح ایجاد مراکز کسب‌وکار، سامانه‌ای از سوی این سازمان ایجاد شده که افراد می‌توانند پس از ثبت‌نام، از مشاوره‌های کسب‌وکار، مشاوره بانکی، مشاوره‌های بیمه‌ای و مشاوره سرمایه گذاری توسط سازمان صنایع کوچک استفاده کنند و پس از آن، این واحدها را در راستای تولید صنعتی هدایت و حمایت خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا