راهبرد بازار؛ فناوران ایرانی به نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی سوریه می‌روند

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز یکشنبه ایرنا از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برگزاری «وبینار آشنایی با بازار صنعت گیاهان دارویی و معطر سوریه» فرصتی مناسبی برای توسعه روابط تجاری و فناورانه میان ایران و سوریه است.

«وبینار آشنایی با بازار صنعت گیاهان دارویی و معطر سوریه» که به همت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اواخر فروردین ماه سال جاری برگزار شد، زمینه‌ای برای اعزام یک هیات تجاری و فناور ایرانی گیاهان دارویی و معطر به کشور سوریه و بازدید از نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی اگریتکس ۲۰۲۰ دمشق و خطوط تولید در شهر حلب فراهم کرد.

هدف اصلی برگزاری این وبینار، شناخت دقیق بازار و بررسی زمینه‌ها و فرصت‌های تعامل اثربخش دو کشور برای فعالان ایرانی در این بخش بود.

در همین راستا و پیرو برگزاری این وبینار با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فناوران و صنعتگران ایرانی برای بازدید از نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی سوریه به دمشق اعزام می شوند.

در این سفر ۵ روزه که ۲۹ خردادماه تا ۳ تیر برگزار خواهد شد، شرکت‌های ایرانی و سوری می توانند نشست‌های رودررو با یکدیگر داشته باشند و هیات ایرانی از شرکت‌های معتبر سوری در دمشق و حلب بازدید خواهند کرد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس اینترنتی www.tesc.ir مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا، با آغاز دوره بازسازی اقتصادی، ایجاد خانه‌های خلاق، صادرات و مراکز نوآوری، تعامل فناورانه این دو کشور ایران و سوریه اهمیت مضاعف پیدا کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا