راهبرد بازار؛ ارائه ۷ گیگ اینترنت به همه مردم، برای تبلیغات انتخاباتی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد برای تبلیغات در فضای مجازی، یک بسته هفت گیگابایتی اینترنت یک ماهه در نظر گرفته شده که به هر کدملی تعلق می‌گیرد.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- پیش از این گفته بود که به منظور ترویج تبلیغات انتخابات در فضای مجازی به جای تجمعات خیابانی و میدانی، بسته‌های اینترنت یک ماهه رایگان به همه مردم ایران عرضه می‌شود. 

در این راستا آذری جهرمی امروز در اینستاگرام خود نوشت: ستاد ملی کرونا برای حفظ سلامت مردم در روزهای انتخابات، تبلیغات در فضای مجازی را تجویز کرده است و علاوه بر دستوراتی به ستادهای انتخاباتی به استفاده از این ظرفیت، از وزارت ارتباطات هم خواسته که به مردم برای این روزها، بسته‌های رایگان اینترنت ارائه کند. ما برای شما یک بسته هفت گیگابایتی اینترنت (نپرسید داخلی، اینترنت یک شبکه بین‌المللی است) یک ماهه به عنوان هدیه در نظر گرفتیم و به هر کد ملی یک بسته تعلق می‌گیرد.

وی با بیان اینکه از امروز عصر، ثبت‌نام آغاز خواهد شد، گفت: برای اینکه یکباره شبکه تحت فشار قرار نگیرد و سرعت افت نکند، ثبت‌نام در یک هفته انجام می‌شود، تقسیم‌بندی ثبت‌نام بر اساس رقم آخر کدملی خواهد بود. هر بسته از زمان فعال‌سازی تا یک ماه اعتبار دارد. این بسته‌ها فقط روی اپراتورهای تلفن همراه ارائه خواهند شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه بسته‌های فعال فعلی، در حال رزرو نگهداری می‌شوند و پس از اتمام بسته هدیه، باقیمانده بسته قبلی قابل استفاده خواهد بود، گفت: ما با هیچ‌کس برای بسته هدیه تماس نخواهیم گرفت، از شما درخواست ارسال هیچ کد فعالسازی هم نخواهیم کرد، ثبت‌نام هم صرفا از طریق سایتی خواهد بود که امروز اطلاع‌رسانی خواهیم کرد. بنابراین مراقب کلاهبرداران باشید.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا