راهبرد بازار؛ واحد تولیدی نان صنعتی با ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار در پاکدشت افتتاح شد

فرماندار شهرستان پاکدشت در مراسم افتتاح این واحد تولیدی گفت: این واحد با تولید شش تن نان صنعتی در هر شیفت کاری، روزانه حدود ۲۰ تن نان صنعتی تولید و عرضه می‌کند.

مهدی یوسفی جمارانی با تاکید بر لزوم افزایش کیفیت نان‌های تولیدی اظهارداشت: در تولید نان‌های صنعتی با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک و به روز، علاوه بر رعایت کامل بهداشت، به دلیل آنکه تخمیر به طور کامل و بدون افزودنی صورت می‌گیرد بر کیفیت و کمیت محصول تولیدی می‌افزاید که این امر در ارتقاء سلامت جامعه نقش موثری دارد.

وی افزود: این کارخانه در زمینی به مساحت ۳ هزار و ۳۰۰ مترمربع و زیربنای هزار و ۹۰۰ مترمربع سالن با اعتباری حدود یکصد میلیارد تومان توسط بخش خصوصی احداث شده است.

یوسفی جمارانی با اشاره به لزوم تحقق شعار سال و پشتیبانی از تولید گفت: با راه اندازی این واحد تولیدی برای ۶۰ نفر به صورت مستقیم و حدود ۱۰۰ نفر به صورت غیرمستقیم اشتغالزایی شده است.

وی همچنین به ظرفیت و توانمندی‌های واحدهای تولیدی و شهرک‌های صنعتی اظهار کرد: یکی از اقدامات مهم و اثرگذار در بخش صادرات، افزایش تولیدات و کیفیت آن‌ها حمایت و مانع‌زدایی‌ از بخش‌های تولیدی است که با اجرایی شدن سیاست‌های جدید رفع تعهدات ارزی، این مهم محقق خواهد شد.

فرماندار پاکدشت افزود: حمایت از توسعه ظرفیت تولید واحدهای صنعتی فعال موجود، مرتفع کردن مشکلات و تکمیل زیرساخت‌های مورد نیاز واحدهای غیرفعال از جمله اقدامات شهرستان پاکدشت در تحقق شعار سال است.

پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتر جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا