نرم افزاری هوشمند برای فعالان بازار سرمایه رونمایی شد

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز یکشنبه ایرنا، در این جلسه «بهادر شمس» مدیرعامل یک کارگزاری با اشاره به مزایا و نقاط قوت این نرم افزار اظهار داشت: این نرم افزار از دستاوردهای یک فعالیت دانش بنیان است که به عنوان دستیاری حرفه‌ای در کنار فعالان بازار سرمایه به تحلیل و بررسی حرکات نمادهای بورسی می پردازد.

وی اظهار داشت: در سال ٩۶ فعالیتی را به اتفاق تحلیلگران آغاز کردیم تا امکاناتی برای مشتریان کارگزاری فراهم شود، این نرم افزار کاملا داخلی و زاییده فکر متخصصان برجسته بازار است.

شمس افزود: این نرم افزار امروز بعنوان یک دستیار هوشمند در اختیار فعالان و معامله گران بازار قرار گرفته است و به کمک این نرم افزار می توان همه جریانات پولی را در بازار بورس مورد رصد قرار داد.

این مدیرعامل کارگزاری تاکید کرد: ما در این نرم افزار پول افراد حقیقی را پول هوشمند فرض کردیم و بطور کلی این محصول را با همه امکانات و فرآیندهای موجود در آن در اختیار بازار سرمایه قرار دادیم و به دنبال جذب سهامداران و فعالان هوشمند بازار هستیم.

خرید و فروش سهامداران در بورس با توجه به تحلیل‌ها

در ادامه این جلسه «علی بهشتی روی»، مدیر امور اعضای بورس تهران با بیان اینکه هر فرد و سهامدار باید با توجه به تحلیل‌ها اقدام به خرید و فروش سهام کند، گفت: بارها در خصوص سواستفاده برخی کانال‌های تلگرامی و سیگنال‌های نامناسب آن ها هشدار داده شده اما باید جایگزین مناسبی برای کمک به تحلیلی شدن فضای خرید و فروش سهامداران ایجاد کنیم که تولید و توسعه چنین نرم‌افزارهایی نقش یک دستیار حرفه‌ای را برای فعالان بازار بازی خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از ایرنا، «متاویو» نرم افزاری هوشمند با رویکردی جدید و پردازشگری قوی، کارآمد و دستیاری حرفه‌ای برای فعالان بازار سرمایه است.

«متاویو» سیگنال خرید و فروش نمی‌دهد اما این نرم افزار با رویکردی مبتنی بر علم تحلیل تکنیکال به فعالان بازار سرمایه کمک می کند تا همواره همه نمادها را بر اساس الگوریتم‌های معاملاتی رصد کنند.

این نرم افزار شامل بخش‌های مختلف از جمله نقشه بازار، دیده‌بان حقیقی و حقوقی، ساخت الگوریتم و قدرت بازار است.

از مهمترین مزایای این نرم افزار، سنجش حرکت پول حقیقی و حقوقی است که به شدت در ماه‌های آخر مورد توجه فعالان بازار سرمایه قرار گرفته است.

دکمه بازگشت به بالا