راهبرد بازار؛ چندین طرح و پروژه عمرانی در شهرستان بویین زهرا به بهره برداری رسید

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز پنج شنبه ایرنا، این پروژه ها و طرح ها شامل بهره برداری نمادین از ششصدمین واحد مسکونی محرومان مناطق روستایی در استان قزوین به نمایندگی از ۲ هزار واحد مسکونی در حال احداث ، ۳۲ هزار و پانصدمین واحد مسکونی از محل اعتبارات طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی و طرح هادی یکی از روستاهای شهرستان بویین زهرا شامل بهسازی و آسفالت ریزی که با مشارکت دهیاری، می باشد.

آیین بهره برداری از این پروژه ها با حضور حجت الاسلام حسین روحانی نژاد نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین برگزار شد.

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ۱۱۰ هزار واحد مسکونی برای محرومان در دست احداث دارد که از این تعداد ۲ هزار واحد در استان قزوین ساخته می شود.

همچنین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ۱۲۵ واحد مسکن شهری نیز در شهرهای کوچک در دست احداث دارد.  این بنیاد در سال ۹۸ و ۹۹، ۱۰۰ هزار واحد مسکن را به سامان رسانده و که البته یک بخش کوچک از آن باقی مانده که در آینده ای نزدیک به محرومان تحویل می شود.

حجت الاسلام حسین روحانی نژاد نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی روز پنجشنبه برای افتتاح طرح های عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، دیدار با خیران، دیدار با استاندار قزوین و حضور در مناطق محروم به استان قزوین سفر کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا