بیت کوین در آستانه ورود به تجارت سنتی است

بیت کوین در آستانه ورود به تجارت سنتی است

زمان انتشار : 1399/11/21 - 07:20

اقتصاد ایران: ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا و ثروتمندترین فرد جهان در اظهاراتی درباره بیت کوین، تاکید کرد که این ارز رمزنگاری شده می تواند به زودی وارد امور مالی سنتی شود.

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرگزاری اقتصاد ایران به نقل از راشاتودی، ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا و ثروتمندترین فرد جهان در اظهاراتی درباره بیت کوین، تاکید کرد که این ارز رمزنگاری شده می تواند به زودی وارد امور مالی سنتی شود.

این میلیاردر معروف روز دوشنبه در یک رسانه اجتماعی گفت: من در حال حاضر فکر می کنم بیت کوین چیز خوبی است. بیت کوین واقعاً در آستانه استقبال گسترده از سوی مردم قرار دارد.

ماسک اخیراً به یک حامی قوی بیت کوین تبدیل شده است. وی قبلاً اعلام کرده بود که برای دریافت بیت کوین در معاملات خود مشکلی ندارد و نمایه توییتر خود را به بیت کوین تغییر داده بود.

با این حال ، او اذعان می کند که “دیر به این مهمانی آمده است” و می گوید که باید هشت سال پیش شروع به جمع آوری این ارز دیجیتال می کرد.

ماسک قبل از شروع نظر خود در مورد ارزهای رمزپایه، به مخاطبان رسانه اجتماعی کلاب هاوس گفت: من باید مراقب آنچه که می گویم باشم، این می تواند بر بازار تأثیر بگذارد.

بر اساس این گزارش، اظهارات و حرکات آنلاین ماسک اغلب بازارها را هدایت می کند. روز جمعه پس از اقدام ماسک برای تغییر صفحه پروفایل توییتر خود، قیمت بیت کوین سود دو رقمی را شاهد بود.

x

این مطالب را نیز ببینید!

خداحافظی با امپراطوری دلار

خداحافظی با امپراطوری دلار

کاهش وابستگی به دلار در معاملات تجاری ایران با کشورهای مختلف و حذف آن یکی ...