دژپسند: دشمن شناخت درستی از مردم ایران در حمایت از نظام و رهبری ندارد

دژپسند: دشمن شناخت درستی از مردم ایران در حمایت از نظام و رهبری ندارد

زمان انتشار : 1399/11/23 - 09:01

فرهاد دژپسند روز چهارشنبه در سخنرانی مراسم گرامی‌داشت چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در گرگان اظهار داشت: در شرایطی که تحریم ظالمانه علیه ایران با فشار حداکثری آمریکا و همدستانش در حال اجرا است؛ درایت رهبر معظم انقلاب و ایستادگی مردم این نقشه ها را با شکست مواجه کرد.

وی گفت: به عنوان وزیر امور اقتصادی و دارایی می‌دانم که مردم ایران در چه شرایط سخت اقتصادی ناشی از فشار تحریم قرار دارند و تلاش می‌کنیم با همراهی دیگر دولتمردان این مشکلات را به حداقل برسانیم.

دژپسند افزود: با وجود تمام دشواری تحریم اقتصادی مردم از حمایت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دست نکشیده‌اند که نتیجه آن انزوای آمریکا و شکست خوردن نقشه‌های این کشور استعمارگر است.

وزیر امور اقتصادی و دارایی بیان کرد: آمریکا در سال ۱۳۹۷ وعده داده بود با شدیدتر کردن تحریم ها در مدت زمان سه ماهه ایران را با شکست مواجه خواهد کرد اما چند سال از آن وعده پوشالی می‌گذرد و ایران با اقتدار در حال طی کردن مسیر خود برای رسیدن به موفقیت است.

وی ادامه داد: بر خلاف آن چه دشمنان انتظار داشتند، تحریم اثر منفی برای ایران نداشت و به عنوان نمونه رشد اقتصادی کشور در ۹ ماهه امسال با کمترین درآمد نفتی و بدون استقراض از بانک مرکزی مثبت و امیدوارکننده است.

وزیر اقتصاد و دارایی خطاب به دشمنان گفت: ایران با درایت رهبر معم انقلاب و همراهی مردم بیمه شده و به حرکت خود در مسیر مبارزه با توطئه های دشمنان ادامه می دهد.

جشن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امروز چهارشنبه ۲۲ بهمن در گلستان همزمان با سراسر کشور به دلیل شیوع کرونا و با تصویب ستاد ملی مبارزه با این ویروس به صورت رژه خودرویی و موتوری برگزار شد.

در این مراسم سرنشینان خودرو و راکبان موتورسیکلت با در دست داشتن پرچم جمهوری اسلامی و تصاویر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی (ره) و رهبر معظم انقلاب و شهدا در مسیر تعیین شده ستاد دهه فجر حرکت کردند.

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ جزییات مصوبه تعیین ساعات آغاز به کار ادارات و مشاغل مختلف در سال ۱۴۰۲/ جدول

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، بر اساس مصوبه هیات ...