کار خوب شرکت تپ سی

 آخرین اقدام تپ‌سی در جهت دسترس‌پذیر کردن هر چه بیشتر خدماتش برای افراد دارای معلولیت حرکتی، سفرهای این کاربران تپ‌سی بدون کمسیون خواهد بود.
به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار این اقدام جدید، با هدف تشویق رانندگان به قبول درخواست کاربران دارای معلولیت حرکتی انجام شده است. با حذف کمسیون، درآمد راننده از این سفرها بیش از سفرهای معمول خواهد بود اما مسافر، همان مبلغ همیشگی را پرداخت خواهد کرد.
در واقع تپ‌سی، سهم خود از هزینه‌ی سفر را از درآمد راننده کم نمی‌کند.
این سفرها، با عنوان «توان‌یاب»، در زیر قسمت قیمت سفر و با رنگ بنفش، به راننده نشان داده می‌شوند. سفیری که این سفرها را قبول می‌کند، می‌بایست در خودروی خود جای کافی برای ویلچر یا عصا داشته باشد و همچنین در زمان سوار و پیاده شدن مسافر، به او کمک کند. به این ترتیب سفیران تپ‌سی می‌توانند، مسیر پیش‌روی این کاربران را هموارتر کنند.
لازم به توضیح است که شناسایی کاربران دارای معلولیت حرکتی جهت ارائه خدمات به آن‌ها، در تعامل با سازمان بهزیستی کل کشور انجام خواهد شد.

 پیش از این نیز در اردیبهشت ماه سال جاری و هم‌زمان با روز جهانی دسترس‌پذیری تکنولوژی برای افراد دارای معلولیت، اپلیکیشن خود را برای نابینایان به صورت کامل دسترس‌پذیر کرد. به این معنی که تمامی بخش‌های اپلیکیشن لیبل‌گذاری شد تا نرم‌افزارهای مورد استفاده‌ی نابینایان بتوانند با خواندن این لیبل‌ها، درخواست سفر با تپ‌سی را برای این دسته از کاربران امکان‌پذیر کنند.
همچنین با اضافه کردن بخشی به قسمت پروفایل کاربران، این امکان را فراهم کرد که کاربرانی که ناشنوا/ کم‌شنوا بوده یا ویلچر/عصا به همراه دارند، بتوانند راننده را پیش از قبول سفر از وضعیت جسمی خود مطلع کنند.به این ترتیب، راننده‌ای که فضا و شرایط مناسب را برای به مقصد رساندن کاربر مورد نظر دارد، سفر را قبول می‌کند.

نحوه‌ی استفاده‌ی کاربران دارای معلولین حرکتی از امکان جدید تپ‌سی:

به منوی اپلیکیشن (علامت سه خط موازی) بروید. روی پروفایل خود کلیک کنید. در قسمت تنظیمات سفر، گزینه‌ی ویلچر/عصا دارم را انتخاب کنید. از این پس سفرهای شما بدون کسر کمیسیون انجام خواهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا