قیمت روز خودرو داخلی؛ ایران خودرو بلاخره کوتاه آمد!

محصولات ایران خودرو به افزایش نجومی قیمت‌ها در هفته گذشته پایان دادند و شاهد کمی کاهش قیمت در مورد این محصولات هستیم. طوری که قیمت انواع سمند، پژو و دنا در بازار تا سه میلیون تومان کاهش پیدا کرده است. امروز قیمت محصولات سایپا تغییر چندانی نسبت به هفته قبل ندارد و عموما با همان قیمت قبلی فروخته می‌شوند. همچنین امروز قیمت انواع MVM از سری محصولات مدیران خودرو و قیمت انواع جک از سری محصولات کرمان‌موتور سر جایشان ایستاده و تغییری نسبت به پنجشنبه هفته پیش ندارند. 

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز شنبه ۱۲ مرداد ۹۸

محصولات ایران خودرو امروز در بازار کوتاه آمدند. البته نه به این معنا که فکر کنید به یک هفته قبل برگشتیم، بلکه این کاهش قیمت نسبت به افزایش ۱۰ میلیون تومانی قیمت‌ها در هفته گذشته تقریبا ناچیز به نظر می‌رسد و محصولات ایران خودرو امروز نهایتا سه میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه می‌کنند.

امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ تنها ۸۰۰ هزار تومان کاهش قیمت پیدا کرده و ۸۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ بعد از صعود به ۱۰۱ میلیون، حالا به جمع هشت رقمی‌ها برگشته و با کاهش دو میلیون تومانی، روی ۹۹ میلیون تومان ایستاده است. کاهش قیمت پژو ۲۰۶ صندوق‌دار کمتر است و این خودرو امروز یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده. طوری که قیمت روز پژو ۲۰۶ صندوق‌دار در بازار ۹۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.  

قیمت انواع پژو ۴۰۵ در بازار امروز دو میلیون تومان ارزان شده. طوری که پژو ۴۰۵ GLX در بازار با کاهش دو میلیون تومانی حالا به ۷۴ میلیون تومان رسیده است. مدل دوگانه‌سوز پژو ۴۰۵ GLX در بازار وضعیت مشابهی دارد و دو میلیون تومان ارزش خود را از دست داده است. قیمت روز پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز در بازار امروز ۷۶ میلیون تومان است. پژو ۴۰۵ SLX از این قاعده مستثنی نیست و امروز با کاهش قیمت دو میلیون تومانی، حدود ۸۵ میلیون تومان در بازار فروخته می‌شود.

امروز رانا یک میلیون تومان ارزان شده و در بازار با قیمت ۷۷ میلیون تومان فروخته می‌شود. پژو پارس کاهش قیمت بیشتری را تجربه کرده و با کاهش دو میلیون تومانی، کمی از کانال ۱۰۰ میلیونی فاصله گرفته است. امروز پژو پارس در بازار با قیمت ۹۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معامله می‌شود.  

قیمت روز سمند LX برای امروز شنبه ۱۲ مرداد با کاهش سه میلیون تومانی روبرو است و فعالان بازار خودرو سمند LX را با قیمت ۷۹ میلیون تومان معامله می‌کنند. سمند EF۷ با موتور پایه‌گازسوز کمتر ارزان شده و با کاهش یک میلیون تومانی امروز ۸۹ میلیون تومان فروخته می‌شود.  

پژو ۲۰۷ دنده‌ای امروز در بازار خودرو دو میلیون تومان ارزش خود را از دست داده و با قیمت ۱۲۴ میلیون تومان فروخته می‌شود. پژو ۲۰۷ اتوماتیک کاهش قیمت کمتری دارد. طوری که امروز پژو ۲۰۷ اتوماتیک یک میلیون ارزان شده و ۱۶۵ میلیون تومان فروخته می‌شود.  

بیشترین کاهش قیمت امروز در بین محصولات ایران خودرو برای دنا اتفاق افتاده. طوری که دنا معمولی تیپ ۲ امروز سه میلیون تومان ارزان شده و ۱۱۴ میلیون تومان فروخته می‌شود. کاهش قیمت دنا پلاس توربو بیشتر است و این محصول امروز با کاهش چهار میلیونی به ۱۷۵ میلیون تومان رسیده است. باید توجه داشته باشید که قیمت کارخانه برای این محصول حدود نصف این قیمت یعنی ۹۰ میلیون تومان است. قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز شنبه ۱۲ مرداد ۹۸ مطابق جدول زیر است: 

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت روز گذشته (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان۵۳,۰۰۰,۰۰۰۵۳,۳۰۰,۰۰۰۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX۷۹,۰۰۰,۰۰۰۸۲,۰۰۰,۰۰۰۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7۸۹,۰۰۰,۰۰۰۹۰,۰۰۰,۰۰۰ حاشیه بازار
پژو GLX 405۷۴,۰۰۰,۰۰۰۷۶,۰۰۰,۰۰۰۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه سوز۷۶,۰۰۰,۰۰۰۷۸,۰۰۰,۰۰۰۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405۸۵,۰۰۰,۰۰۰۸۷,۰۰۰,۰۰۰۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس۹۷,۵۰۰,۰۰۰۹۹,۵۰۰,۰۰۰۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۲۸۳,۲۰۰,۰۰۰۸۴,۰۰۰,۰۰۰۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۵۹۹,۰۰۰,۰۰۰۱۰۱,۰۰۰,۰۰۰۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ صندوقدار۹۸,۵۰۰,۰۰۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا۷۷,۰۰۰,۰۰۰۷۸,۰۰۰,۰۰۰۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ ۲۱۱۴,۰۰۰,۰۰۰۱۱۷,۰۰۰,۰۰۰۶۶,۰۰۰,۰۰۰
دنا پلاس توربو۱۷۵,۰۰۰,۰۰۰۱۷۹,۰۰۰,۰۰۰۸۹,۹۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ دنده‌ای۱۲۴,۰۰۰,۰۰۰۱۲۶,۰۰۰,۰۰۰۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک۱۶۵,۰۰۰,۰۰۰۱۶۶,۰۰۰,۰۰۰حاشیه بازار

قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز شنبه ۱۲ مرداد ۹۸

محصولات سایپا امروز تغییر چندانی پیدا نکرده‌اند و عموما با همان قیمت هفته گذشته در بازار خودرو فروخته می‌شوند. مثلا امروز تیبا صندوق‌دار هیچ تغییری نسبت به پنج‌شنبه هفته پیش ندارد و با قیمت ۵۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود. این در حالی است که قیمت مصوب کارخانه برای تیبا صندوق‌دار حدود ۹ میلیون کمتر و ۴۲ میلیون تومان اعلام شده است. از طرف دیگر تیبا ۲ در بازار با همان قیمت سابق ۵۷ میلیون تومان یعنی هفت میلیون بیشتر از قیمت مصوب کارخانه در بازار خرید و فروش می‌شود. ساینا امروز کاهش قیمت ناچیزی داشته و ۲۰۰ هزار تومان ارزان شده است. قیمت روز ساینا در بازار ۵۸ میلیون تومان است و با قیمت مصوب کارخانه دو میلیون تومان اختلاف دارد. 

قیمت روز پراید امروز شنبه ۱۲ مرداد ۹۸

پراید هاچ‌بک امروز از مرز ۵۰ میلیونی برگشت. قیمت روز سایپا ۱۱۱ در بازار خودرو امروز ۶۰۰ هزار تومان کاهش پیدا کرده و به ۴۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است. در طرف مقابل قیمت پراید ۱۳۱ تغییری نسبت به قبل ندارد و همچنان ۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. همچنان قیمت روز پراید وانت یا همان سایپا ۱۵۱ در بازار بدون تغییر نسبت به روز گذشته حدود ۴۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.   قیمت روز محصولات سایپا امروز شنبه ۱۲ مرداد ۹۸ مطابق جدول زیر است: 

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱۴۹,۴۰۰,۰۰۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰۳۹,۶۸۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱۴۴,۵۰۰,۰۰۰۴۴,۵۰۰,۰۰۰۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱۴۴,۳۰۰,۰۰۰۴۴,۳۰۰,۰۰۰۴۰,۲۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار۵۱,۴۰۰,۰۰۰۵۱,۴۰۰,۰۰۰۴۲,۷۴۳,۰۰۰
تیبا ۲۵۷,۰۰۰,۰۰۰۵۷,۰۰۰,۰۰۰۵۰,۶۰۳,۰۰۰
ساینا۵۸,۰۰۰,۰۰۰۵۸,۲۰۰,۰۰۰۵۵,۹۴۳,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز شنبه ۱۲ مرداد ۹۸

امروز قیمت محصولات مدیران‌خودرو در بازار تغییری نسبت به روز گذشته ندارد. همچنان MVM ۳۱۵ هاچ‌بک با حدود ۱۵ میلیون تومان اختلاف نسبت به کارخانه و با قیمت ۱۲۵ میلیون تومان فروخته می‌شود.  

قیمت روز MVM X۲۲ در بازار تقریبا شش میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه است. برای مثال MVM X۲۲ دنده‌ای در بازار ۱۵۴ میلیون تومان فروخته می‌شود و این در حالی است که مدیران خودرو قیمت این محصول را ۱۶۲ میلیون تومان در نظر می‌گیرد. همچنین MVM X۲۲ اتوماتیک در بازار حدود ۱۸۹ میلیون تومان قیمت دارد و از قیمت کارخانه شش میلیون ارزان‌تر فروخته می‌شود.  

امروز MVM X۳۳ در بازار حدود ۱۳ میلیون تومان پایین‌تر از قیمت کارخانه و با قیمت ۲۲۳ میلیون تومان فروخته می‌شود. قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز شنبه ۱۲ مرداد ۹۸ مطابق جدول زیر است: 

نام خودروقیمت روز بازار (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
MVM ۳۱۵ هاچ‌بک۱۲۵,۰۰۰,۰۰۰۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ دنده‌ای۱۵۴,۰۰۰,۰۰۰۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ اتوماتیک۱۸۹,۰۰۰,۰۰۰۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۳۳۲۲۳,۰۰۰,۰۰۰۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰

قیمت محصولات کرمان موتور امروز شنبه ۱۲ مرداد ۹۸

قیمت انواع جک از سری محصولات کرمان‌موتور امروز تغییری نسبت به پنجشنبه هفته پیش پیدا نکرده است. طوری که جک J۴ همچنان ۱۴۸ میلیون تومان فروخته می‌شود و در بازار حدود دو میلیون تومان کمتر از کارخانه قیمت دارد. قیمت روز جک S۳ در بازار حدود ۱۵ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه و حدود ۱۹۵ میلیون تومان است. همچنین جک S۵ همچنان سر جایش ایستاده و در بازار با قیمت ۲۸۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. این در حالی است که قیمت مصوب کارخانه کرمان‌موتور برای این محصول ۲۱ میلیون تومان بیشتر و ۳۰۱ میلیون تومان است.   قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز شنبه ۱۲ مرداد ۹۸ مطابق جدول زیر است: 

نام خودروقیمت روز بازار (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک۱۴۸,۰۰۰,۰۰۰۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک۱۹۵,۰۰۰,۰۰۰۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک۲۸۰,۰۰۰,۰۰۰۳۰۱,۰۰۰,۰۰۰


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا