تاج شرایط آغاز لیگ برتر فوتبال را اعلام کرد

رئیس فدراسیون فوتبال سه شرط را برای آغاز لیگ برتر فوتبال را معین کرد.

به گزارش راهبرد بازار به نقل از تسنیم، مهدی تاج امشب در مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر در تالار شهر مشهد اظهار داشت: نخستین ویژگی قرعه کشی امسال این است که در یک شهری مانند مشهد برگزار می‌شود و به یاد ندارم قرعه‌کشی را در شهرستان صورت داده باشیم؛ هیچ شرطی برای انجام مسابقات لیگ برتر نیست جز اینکه در راستای رفاه فوتبال برای لذت بردن از فوتبال، ورزشگاه‌ها تجهیز شده و نور ورزشگاه و بلیت الکترونیک و صندلی شماره‌دار وجود داشته باشد.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: انشاء الله بلیت الکترونیکی شود تا هر کس چند ساعت زودتر به ورزشگاه نیاید و این شرط ها باید انجام شود. شروط دیگری قبلا بوده که باید انجام شود و این سه شرط نیز باید انجام شود.

تاج عنوان کرد: این شروط انشاء الله اجرایی می‌شود؛ همه دنبال این هستیم که بهترین فوتبال و مناسب‌ترین شرایط را فراهم کنیم؛ ویژگی بعدی فوتبال امسال پیوست انضباطی است که بناست لیگ با آن شروع شود و هرگونه اعتراض به داوری با پیوست انضباطی منجر به صدور رای می‌شود و مجموعه ارکان انضباطی فدراسیون دنبال اجرایی شدن آن هستند و این به درخواست فوتبال کشور است.

وی خاطرنشان کرد: موضوع دیگر ارکان اداره کننده فوتبال است؛ مسئول امنیت فدراسیون فوتبال منصوب و انتخاب شده است؛ آنها به کمک لیدرها و سرمشوقین می‌آیند و اداره سکوها را در لیگ امسال به عهده دارند و نیروی انتظامی چند قدم عقب‌تر به ما کمک می‌کند و کاسه فوتبال و شرایط اداره کننده سکوها به عهده سکوها است؛ امیدواریم از فوتبال لذت ببریم؛ قرعه کشی امشب شرط انجام مسابقات نیست و باید ورزشگاه‌ها آماده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا