قیمت روز خودروهای داخلی موجود در بازار

محصولات ایران خودرو صبرشان به آخر رسیده و دوباره هوایی گرانی به سرشان زده است. طوری که قیمت روز سمند و پژو ۲۰۶ تا ۴۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده است. در طرف مقابل پژو ۲۰۷ و پژو ۴۰۵ SLX در بازار کمی پایین آمده. قیمت محصولات سایپا همچنان تا ۹ میلیون  بالاتر از قیمت مصوب کارخانه قرار دارد و تغییری نسبت به روز‌های گذشته ندارد. قیمت انواع MVM از سری محصولات مدیران خودرو و انواع جک از سری محصولات کرمان موتور هم سرجایشان ثابت ایستاده‌اند.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸

محصولات ایران خودرو امروز نه تنها کاهش قیمت ندارند بلکه کمی به قیمت‌ها اضافه کرده‌اند. طوری که امروز سمند LX امروز ۳۰۰ هزار تومان گران شده و حالا ۷۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. البته سمند EF۷ در این افزایش قیمت همراهی نکرده و امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته باقی مانده است. به عبارتی قیمت روز سمند EF۷ در بازار ۸۹ میلیون تومان است.  

به گزارش راهبرد بازار به نقل از فرارو پژو ۲۰۶ امروز رفتار دوگانه‌ای دارد. قیمت روز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در بازار تغییری نسبت به روز گذشته ندارد و همچنان ۸۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود، اما در طرف مقابل پژو ۲۰۶ تیپ ۵ امروز حدود ۳۰۰ هزار تومان به قیمت خود اضافه کرده و ۹۸ میلیون تومان فروخته می‌شود. این افزایش قیمت شامل حال پژو ۲۰۶ صندوق‌دار هم شده و قیمت این محصول را ۴۰۰ هزار تومان بالا برده. حالا قیمت روز پژو ۲۰۶ صندوق‌دار در بازار به ۹۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده است.

پژو ۴۰۵ امروز از افزایش قیمت محصولات ایران خودرو تبعیت نمی‌کند. طوری که قیمت این محصول بدون تغییر نسبت به روز گذشته باقی مانده است. امروز پژو GLX در بازار ۷۴ میلیون تومان فروخته می‌شود و حدود ۱۱ میلیون تومان با قیمت مصوب کارخانه اختلاف دارد. این اختلاف قیمت در مورد پژو ۴۰۵ GLX دوگانه سوز هم صادق است. طوری که این محصول بدون تغییر نسبت به روز گذشته، ۱۱ میلیون بالاتر از قیمت کارخانه و ۷۶ میلیون تومان فروخته می‌شود. پژو ۴۰۵ SLX پا را فراتر گذاشته و در بازار امروز با کاهش قیمت روبرو است. طوری که قیمت روز پژو ۴۰۵ SLX حدود ۵۰۰ هزار تومان پایین آمده و به ۸۳ میلیون تومان فروخته می‌شود.   قیمت روز پژو پارس و رانا تغییری نسبت به روز گذشته ندارد. پژو پارس همچنان ۱۸ میلیون بالاتر از قیمت کارخانه و حدود ۹۶ میلیون در بازار فروخته می‌شود. رانا وضعیت مشابهی دارد و با اختلاف ۱۱ میلیونی نسبت به قیمت مسوب کارخانه، روی ۷۸ میلیون تومان ایستاده است.   دنا در بین محصولات ایران خودرو بیشترین اختلاف را بین قیمت بازار و قیمت مصوب کارخانه دارد. هرچند ایران خودرو قیمت دنا معمولی تیپ ۲ را ۶۶ میلیون تومان در نظر می‌گیرد، اما این محصول در بازار با حدود دو برابر این قیمت یعنی ۱۱۶ میلیون تومان فروخته می‌شود. دنا پلاس توربو وضعیت مشابهی را تجربه می‌کند و حدود ۸۰ میلیون بالاتر از قیمت کارخانه یعنی ۱۷۰ میلیون تومان در بازار فروخته می‌شود.   امروز پژو ۲۰۷ بیشترین تغییر قیمت را به نام خود ثبت کرده. طوری که پژو ۲۰۷ دنده‌ای با کاهش یک میلیون تومانی در بازار از همه بیشتر ارزان شده و به ۱۲۰ میلیون تومان رسیده است. همچنین پژو ۲۰۷ اتوماتیک هم وضعیت مشابهی را تجربه می‌کند و با کاهش یک میلیونی، امروز در بازار ۱۶۲ میلیون تومان فروخته می‌شود.


قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت روز گذشته (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان۵۳,۵۰۰,۰۰۰۵۳,۵۰۰,۰۰۰۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX۷۷,۳۰۰,۰۰۰۷۷,۰۰۰,۰۰۰۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7۸۹,۰۰۰,۰۰۰۸۹,۰۰۰,۰۰۰ حاشیه بازار
پژو GLX 405۷۴,۰۰۰,۰۰۰۷۴,۰۰۰,۰۰۰۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز۷۶,۰۰۰,۰۰۰۷۶,۰۰۰,۰۰۰۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405۸۳,۰۰۰,۰۰۰۸۳,۵۰۰,۰۰۰۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس۹۶,۰۰۰,۰۰۰۹۶,۰۰۰,۰۰۰۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۲۸۲,۳۰۰,۰۰۰۸۲,۳۰۰,۰۰۰۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۵۹۸,۰۰۰,۰۰۰۹۷,۷۰۰,۰۰۰۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ صندوق‌دار۹۷,۹۰۰,۰۰۰۹۷,۵۰۰,۰۰۰۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا۷۸,۰۰۰,۰۰۰۷۸,۰۰۰,۰۰۰۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ ۲۱۱۶,۰۰۰,۰۰۰۱۱۶,۰۰۰,۰۰۰۶۶,۰۰۰,۰۰۰
دنا پلاس توربو۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰۸۹,۹۰۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ دنده‌ای۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰۱۲۱,۰۰۰,۰۰۰۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک۱۶۲,۰۰۰,۰۰۰۱۶۳,۰۰۰,۰۰۰حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30 تیپ ۲۱۳۴,۰۰۰,۰۰۰۱۳۴,۰۰۰,۰۰۰۷۶,۵۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸

محصولات سایپا امروز طوری بی‌حرکت ایستاده‌اند که انگار نه انگار حدود ۹ میلیون تومان بالای قیمت مصوب کارخانه فروخته می‌شود. نمونه‌اش تیبا صندوق‌دار است که بدون تغییر نسبت به روز گذشته و با قیمت ۵۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود. کارخانه سایپا قیمت این محصول را در محاسباتش حدود ۴۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد. تیبا ۲ هم وضعیت قابل تعریفی ندارد. این خودرو حدود هفت میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه و حدود ۵۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود. ساینا کمترین اختلاف را با قیمت کارخانه دارد. سایپا می‌گوید این ماشین ۵۶ میلیون تومان است و فعالان بازار آن را ۵۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله می‌کنند.   قیمت روز پراید امروز دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸پراید از قاعده ثبات قیمت در بین محصولات سایپا مستثنی نیست. با اینکه کارخانه قیمت پراید هاچ‌بک یا همین سایپا ۱۱۱ را حدود ۳۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد، این محصول همچنان ۹ میلیون تومان بالاتر و با قیمت ۴۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود. پراید سایپا ۱۳۱ وضعیت مشابهی دارد و با قیمت ۴۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، اختلاف هفت میلیونی‌اش را با قیمت کارخانه حفظ کرده است. همچنین امروز پراید وانت در بازار بدون تغییر نسبت به روز گذشته بدون تغییر باقی مانده و در بازار با قیمت ۴۴ میلیون تومان فروخته می‌شود. 

قیمت روز محصولات سایپا امروز دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱۴۸,۲۰۰,۰۰۰۳۹,۶۸۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱۴۴,۲۰۰,۰۰۰۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱۴۴,۰۰۰,۰۰۰۴۰,۲۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار۵۱,۶۰۰,۰۰۰۴۲,۷۴۳,۰۰۰
تیبا ۲۵۷,۷۰۰,۰۰۰۵۰,۶۰۳,۰۰۰
ساینا۵۶,۷۰۰,۰۰۰۵۵,۹۴۳,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸

امروز خبری از کاهش قیمت انواع MVM از سری محصولات مدیران‌خودرو نیست. MVM ۳۱۵ هاچ‌بک بدون تغییر نسبت به روز گذشته باقی مانده و در بازار با قیمت ۱۱۵ میلیون تومان فروخته می‌شود. به طرز جالبی قیمت‌هایی که کارخانه مدیران خودرو برای محصولاتش در نظر می‌گیرد، بالاتر از قیمت کف بازار است. مثلا همین MVM ۳۱۵ هاچ‌بک در کارخانه ۱۴۰ میلیون تومان قیمت دارد. MVM X۲۲ اتوماتیک در بازار ۱۸۵ میلیون تومان فروخته می‌شود، اما کارخانه روی رقم ۱۹۵ میلیون تومان اصرار می‌کند. اختلاف قیمت بازار و کارخانه برای MVM X۲۲ دنده‌ای بیشتر است. طوری که می‌توان این ماشین را در بازار حدود ۱۴۴ میلیون تومان به صورت نقدی خرید، اما کارخانه آن را ۱۶۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می‌فروشد. این اختلاف قیمت در مورد MVM X۳۳ به اوج خود می‌رسد. با اینکه فعالان بازار خودرو قیمت روز MVM X۳۳ را ۲۰۳ میلیون تومان در نظر می‌گیرند، کارخانه قیمت این محصول را ۳۳ میلیون بالاتر یعنی ۲۳۶ میلیون تومان در نظر می‌گیرد. 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت روز بازار (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
MVM ۳۱۵ هاچ‌بک۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ دنده‌ای۱۴۴,۰۰۰,۰۰۰۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ اتوماتیک۱۸۵,۰۰۰,۰۰۰۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۳۳۲۰۳,۰۰۰,۰۰۰۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰

قیمت محصولات کرمان موتور امروز دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸

قیمت روز انواع جک از سری محصولات کرمان موتور امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته باقی مانده. طوری که جک J۴ همچنان ۱۴۶ میلیون تومان و حدود چهار میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه در بازار فروخته می‌شود. جک S۳ امروز در بازار ۱۸۷ میلیون تومان است و جک S۵ حدود ۲۷۴ میلیون تومان در بازار قیمت دارد. باید توجه داشته باشید که کارخانه کرمان‌موتور قیمت این ماشین را ۳۰۱ میلیون تومان در نظر می‌گیرد. 

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک۱۴۶,۰۰۰,۰۰۰۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک۱۸۷,۰۰۰,۰۰۰۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک۲۷۴,۰۰۰,۰۰۰۳۰۱,۰۰۰,۰۰۰


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا