کالدرون: بازی در زمین تراکتور سخت است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می‌دانم بازی در زمین تراکتور سخت است.

به گزارش راهبرد بازار به نقل از فارس، گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیش از آغاز تمرین امروز این تیم در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت این تیم،‌گفت: اولین بازی تراکتور را دیدم و می‌دانم بازی در زمین این تیم سخت است.

* تراکتور را یا باید ببریم و یا مساوی کنیم

وی گفت: پرسپولیس سال  گذشته در تبریز شکست خورد و همه می‌دانیم بازی کردن آنجا واقعا سخت است اما من به تیمم اعتماد دارم و به حریفان احترام می‌گذارم. این بازی دومین فینال ماست و همه بازی‌ها برای ما فینال است که یا باید ببریم یا مساوی کنیم.

* بازی با تراکتور ۶ امتیازی است

خبرنگاری به کالدرون گفت: پرسپولیس فصل گذشته در تبریز به تراکتور نباخت و به او آمار اشتباه داده‌اند و افزود: تراکتور سرمایه‌گذاری کرده و می‌خواهد قهرمان ایران شود اما ما هم می‌خواهیم قهرمانی خودمان را تکرار کنیم. این بازی برای هر دو تیم یک بازی ۶ امتیازی خواهد بود.

* ترکیب بازی را لو نمی‌دهم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه در ترکیب بازیکنان تغییراتی خواهد داد یا نه افزود: روز بازی متوجه این مسئله خواهید شد اما من نمی‌توانم قبل از بازی ترکیب را لو دهم. اما فقط می‌توانم بگویم تغییر زیادی در ترکیب نداریم. من بچه‌ها را می‌شناسم و آنها هم بیشتر با من آشنا می‌شوند. می‌دانم که بازیکنان مهمی در تیم ما حضور دارند و ۱۶ بازیکن داریم که همه آنها می‌توانند سیکل باشند اما به هر حال ما ۱۱ بازیکن می‌توانیم استفاده کنیم. من بازیکنان را انتخاب می‌کنم و اگر قرار باشد تغییری هم در ترکیب بدهیم تغییر زیادی نخواهد بود و همین روش را ادامه خواهیم داد.

* جونیور مصدوم شده

کالدرون در خصوص وضعیت جونیور تصریح کرد: زانوی او مصدوم شده و باید درباره او کمی صبر کنیم.

وی در خصوص تقابل با مصطفی دنیزلی سرمربی سابق پرسپولیس که هدایت تیم تراکتور را بر عهده دارد گفت: همه تیم‌ها مقابل ما انگیزه زیادی دارند و ما از این مسئله خوشحالیم چرا که هر بازی برای ما یک فینال است.

وی درباره انتقاد بازیکنان به توپ مسابقات اظهار داشت: اگر بازیکنان می‌گویند توپ‌ها مورد دارد حتما همین طور است چرا که نظر بازیکنان مهمتر است چون آنها بازی می‌کنند و امیدوارم مقام‌های مسئول کاری کنند که وضعیت توپ‌ها بهتر شود چرا که توپ خوب در بازی تأثیرگذار است.

کالدرون در مورد اینکه جونیور دیر به تمرینات پرسپولیس اضافه شده ادامه داد: مطمئنا ایده‌ال این بود که او زودتر برسد چون نیاز به زمان دارد تا هم از نظر بدنی و هم از نظر تاکتیکی بتواند با تیم هماهنگ باشد و به همین خاطر در بازی اول بازی نکرد و نیاز به زمان دارد تا بتواند بازی کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه خانواده بازیکنان هم قرار است به تهران بیایند یا نه، ادامه داد: دستیاران من همگی خوشحال هستند و مشکلی برای آنها وجود ندارد قرار است پدر یکی از دستیارانم پیش او بیاید و همسر مربی بدنساز ما هم شاغل است و به همین خاطر نمی‌تواند به اینجا بیاید اما مشکلی از این بابت وجود ندارد.

کالدرون درباره اینکه گفته می‌شود کمک‌داوران پشت دروازه از هفته سوم حذف می‌شوند و کمک‌داور ویدئویی هم وجود ندارد گفت: اگر کمک داور ویدئویی وجود داشته باشد خیلی خوب است اما برای من این مهم است که وقتی تیم گل می‌زند، این گل مورد قبول واقع شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه جو استادیوم تبریز جو خاصی است و آیا با آن آشناست یا نه، گفت: نمی‌دانم حواشی آنجا چیست اما می‌دانم تماشاگران خیلی خوبی دارند و مطمئنا بازی خوبی انجام خواهد شد. من خیلی خوشحالم که همه چیز در کنترل فدراسیون است و به عنوان یک خارجی جایی نخواندم که مشکلی وجود دارد.

وی درباره استفاده از علیرضا بیرانوند در ترکیب اصلی و اینکه به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب شده، گفت: خوشحالم که همه موفقیت‌ها را بازیکنان من به دست آوردند و کسانی که رأی دارند انتخاب‌های خوبی انجام دادند. رادوشوویچ در بازی اول خوب ظاهر شد و بیرانوند هم بهترین دروازه‌بان آسیاست و خوشحالم که روی او حساب می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا