محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس

اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس پس از بررسی گزینه های مختلف برای جانشینی ایرج عرب، مدیرعامل پیشین باشگاه‌های راه آهن و پرسپولیس را برای اداره امور این باشگاه انتخاب کردند.

به گزارش اخبار خوب به نقل از مهر، پس از آنکه ایرج عرب از مسئولیتش در باشگاه پرسپولیس استعفا کرد و وزیر ورزش و جوانان هم صبح امروز سه شنبه رسما استعفای او را تایید کرد، هیات مدیره باشگاه جانشین وی را مشخص کرد.

در هفته های گذشته که بحث استعفای ایرج عرب مطرح شده بود، گزینه های زیادی رایزنی برای حضور در باشگاه پرسپولیس را با وزارت ورزش و اعضای هیات مدیره آغاز کردند و جلساتی هم در این زمینه برگزار شد اما در نهایت مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس به عنوان گزینه نهایی انتخاب شد. 

در این مدت از حمیدرضا گرشاسبی، رضا درویش، علی رغبتی، مهدی محمد نبی و … به عنوان گزینه های مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس نام برده شد اما در نهایت اعضای هیات مدیره محمدحسن انصاریفرد را به عنوان گزینه خود انتخاب کردند. 

انصاریفرد که بازیکن پیشین پرسپولیس است، یک دوره مدیرعاملی این باشگاه را برعهده داشت و در مقطعی هم مدیرعامل باشگاه راه آهن بود. 

انصاریفرد البته در ماه های گذشته رئیس سازمان لیگ فوتسال و رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی هم بود اما بعد از انتصاب محمدرضا ساکت به عنوان عضو کمیته فنی فوتسال از سوی تاج، انصاریفرد از سمتش استعفا و انتقادات زیادی را نسبت به این اقدام فدراسیون مطرح کرد.

اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برای انتخاب جانشین عرب به توافق رسیدند و وی در جلسه صبح سه شنبه اعضای هیات مدیره هم حضور یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا