استقلال باید ببرد تا از زیر فشار خارج شود

پیشکسوت آبی پوشان گفت: دیدار استقلال مقابل فولاد بسیار حساس است و آبی پوشان باید در این بازی پیروز شوند تا از زیر بار فشار روانی خارج شوند.

به گزارش راهبرد بازار به نقل از مهر، محمد نیک سیرت در خصوص دیدار استقلال در هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت: آبی پوشان برای آن که از زیر فشار خارج شده و به حواشی پیرامون شان خاتمه دهند ناچارند در این بازی پیروز شوند.

پشکسوت آبی پوشان اضافه کرد: شکست همیشه تبعاتی دارد و حواشی به همراه می‌آورد و این موضوع در خصوص تیم‌های بزرگ و پر هوادار بیشتر نمود پیدا می‌کند. اگر آبی پوشان این روزها حاشیه‌هایی دارند، متاثر از شکستی بود که در تبریز تحمل کردند.

نیک سیرت در ادامه بیان داشت: بازی هفته اول فولاد را مقابل صنعت نفت دیدم و  این تیم علیرغم اینکه شکست خورد، بازی خوب و قابل قبولی ارائه داد. لذا شاگردان نکونام حریف دست و پا بسته‌ای مقابل استقلال نیستند و به راحتی سه امتیاز این بازی به دست نخواهد آمد.

مهاجم پیشین آبی پوشان با اشاره به اتفاقات هفته اول گفت: عمق خط دفاعی آبی پوشان مشکلاتی داشت که باید خیلی زود این مشکلات برطرف شود چون در غیر اینصورت استقلال با مشکلاتی مواجه خواهد شد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا