انصاری‌فرد: برانکو پالس مثبت داده است

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: وقتی رابطه‌ای برای شناسایی هواداران وجود ندارد، اجرای قانون ۹۰ به ۱۰ شدنی نیست.

به گزارش راهبرد بازار به نقل از خبرآنلاین؛ محمدحسن انصاری‌فرد در گفت‌وگو با برنامه تهران ورزشی در مورد این که آیا برانکو ایوانکوویچ به درخواست مصالحه باشگاه پرسپولیس پالس مثبت داده، گفت: بله، مکاتباتی با او و مدیر برنامه‌هایش داشتیم و اعلام آمادگی کردیم که این موضوع دوستانه و بدون مراجعه به فیفا حل شود. جای ما در فیفا نیست که رو در روی هم قرار بگیریم. این موضوع را انعکاس دادیم و قرار است با حضور خودش و مدیر برنامه‌اش جلسه‌ای بگذاریم و بتوانیم تامین مالی کنیم. امیدوارم که تفاهم کنیم و پول را پرداخت کنیم.

انصاری‌فرد در مورد این که مدیرعامل باشگاه تراکتور از بیرانوند شکایت کرده و معتقد است که او باید اخلاقش را اصلاح کند، گفت:‌ از نظر ما قضیه بیرانوند هیچ مشکلی ندارد. این قضیه برای ما تمام شده و مشکلی در کمیته انضباطی ندارد. هیچ گزارشی از داور و مرجع رسمی ارائه نشده و من هم نمی‌خواهم در مورد آن صحبت کنم.

او در مورد اینکه انتشار برخی فیلم‌ها باعث سوءتفاهم‌ می‌شود گفت: ما مورد خاصی از بیرانوند ندیدیم، حتی او بزرگوارانه عذرخواهی کرده؛ بنابراین دامن زدن به این داستان موردی ندارد. علی‌رغم اینکه توهین‌های زیادی به او شد اما او خویشتن‌داری کرد و باید از او تشکر کنم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد جلسه‌ای که با وزیر ورزش برگزار کرده بود، گفت: به هر حال وزیر ورزش رئیس مجمع ما است. یک جلسه عادی بود که در مورد وضعیت باشگاه برگزار کردیم. جناب فتحی هم از این جلسات با وزیر ورزش دارند. یک جلسه عمومی و برنامه‌ریزی شده است که هر چند وقت یک بار برگزار می‌شود.

انصاری‌فرد در مورد ناراحتی علی علیپور و بحث رفتن او گفت: کلا بحث رفتن علیپور منتفی شده، او یکی از ارکان تیم ماست و ما به او احتیاج داریم. از هواداران می‌خواهم از او حمایت کنند. قرار است امروز به دفتر من بیاید و در مورد قرارداد باهم تفاهم کنیم.

وی در مورد کمک باشگاه‌ها به راهنمایی هواداران برای حضور در ورزشگاه گفت: ما جلسات خیلی خوبی را با جناب کریمی که مسئولیت این کار را دارد برگزار کردیم. برنامه‌هایی را هماهنگ کردیم که در آینده آن را به اطلاع هواداران می‌رسانیم. همچنین اسپانسر هم قرار است در این راه به ما کمک کند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه آیا تقسیم‌بندی تماشاگران به صورت ۹۰ به ۱۰ در مسابقات فوتبال ایران امکان‌پذیر است، گفت: با وضعیت فعلی این موضوع امکان‌پذیر نیست مگر اینکه همه باشگاه‌ها هوادارانشان را شناسایی کنند و به آنها کارت هواداری بدهند. ما برنامه خوبی داریم که این کار را انجام بدهیم، اما وقتی رابطه‌ای برای شناسایی هواداران وجود ندارد، این کار شدنی نیست. هواداران اصلا قابل شناسایی نیستند، چطور می‌خواهیم تشخیص بدهیم چه کسی پرسپولیسی است و چه کسی استقلالی.

انصاری‌فرد در مورد تمدید قرارداد علیرضا بیرانوند گفت: تمدید قرارداد او امضا نشده اما ما تفاهم کردیم مبلغ ۷۰۰ هزار دلار بر سر جای خودش باقی است. بعد از بازگشت بیرانوند به ایران اگر مایل باشد تمدید قرارداد را انجام می‌دهیم.

او در مورد این که گفته می‌شود قرار است افشین پیروانی جای محسن خلیلی را به عنوان سرپرست تیم بگیرد، گفت: فعلا و در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای این کار نداریم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد نامه‌ای که برای تغییر نام باشگاه به سازمان لیگ دادند، گفت: با توجه به اینکه نام باشگاه ما در ثبت شرکت‌ها پرسپولیس است، در بعضی از جاها به عنوان پیروزی نام برده می‌شود، به همین خاطر مشغول انجام هماهنگی‌های لازم هستیم تا در همه جا از نام پرسپولیس استفاده شود.

انصاری‌فرد در مورد اینکه آیا استقلال هم می تواند نام باشگاه را به استقلال ایران تغییر دهد، گفت: این موضوع بستگی به خودشان دارد.

او در پاسخ به این سوال که آیا درست است که نام گرشاسبی در ثبت شرکت‌ها هنوز به عنوان مدیرعامل پرسپولیس درج شده، گفت: بله، در روزنامه رسمی فعلا نام ایشان به عنوان مدیرعامل پرسپولیس وجود دارد که مشغول انجام هماهنگی‌های لازم برای تغییرات هستیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد حساب مسدودشده گرشاسبی گفت: این اتفاق برای هر مدیرعاملی که در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس حاضر است ممکن است بیفتد، اما در حال انجام کارها و اقدامات لازم هستیم که از این به بعد برای من و دیگران این اتفاق نیفتد.

انصاری‌فرد در پاسخ به این سوال که ممکن است با درخواست کالدرون بازیکنی جذب شود، گفت: ظرفیت ما پر است و نمی‌توانیم تا نیم‌فصل جابجایی داشته باشیم. در نیم فصل هم با نظر سرمربی اگر قرار باشد بازیکنی اضافه شود، یک بازیکن باید خارج شود و تا او نخواهد جابجایی نداریم.

او در مورد اینکه در زمان حضورش در سازمان لیگ فوتسال آیا نمی‌شد اقداماتی انجام شود که پاداش تیم فوتسال بانوان پرداخت شود، گفت:‌ وظیفه من چیز دیگری بود. من رئیس سازمان لیگ فوتسال و رئیس کمیته فنی بودم و این موضوع در حیطه اختیارات من نبود، اما به هر حال بازیکنان با ما در ارتباط بودند. یک سری مشکلات در فدراسیون فوتبال به خاطر تحریم‌ها وجود دارد و در مضیقه مالی هستند؛ چراکه نمی‌توانند پول‌های فیفا و AFC را منتقل کنند. اگر این مشکل حل شود، پاداش آنها نیز پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا در حال حاضر چیز جدیدی به مدیریت فوتبال ما اضافه شده است، گفت: به هر حال شرایط باشگاه‌داری با توجه به اینکه ردیف بودجه نداریم و دولت حتی یک ریال نمی‌تواند کمک کند، بسیار سخت‌تر شده، رقم‌های قراردادها بالاتر رفته، اما باید تلاش کنیم در این شرایط سخت بتوانیم از طریق اسپانسرها منابع مالی را تامین کنیم. این تلاش در حال انجام است تا بتوانیم از این میدان دشوار سربلند بیرون بیاییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا