قیمت روز خودروهای داخلی موجود در بازار

 سرعت کاهش قیمت در بین محصولات ایران خودرو کمتر شده، اما سایپا این کاهش سرعت را جبران کرده است. طوری که در بین محصولات ایران خودرو صرفا رانا، پژو ۲۰۶ و سمند LX در بازار ارزان شده‌اند و در بین خودرو‌های سایپا، پراید و تیبا کمی قیمت‌هایشان را کاهش داده‌اند. طوری که پراید امروز تنها ۹۰۰ هزار تومان تا بازگشت به کانال ۳۰ میلیونی فاصله دارد.

قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز پنجشنبه چهارم مهر ۹۸

خودرو‌های سایپا امروز بر خلاف روند روز گذشته روی ریل ارزانی افتاده‌اند و اغلب شاهد کاهش قیمت آن‌ها هستیم. برای مثال امروز تیبا صندوق‌دار در بازار با کاهش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی روبرو شده و به ۴۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است. با این وجود تیبا ۲ آن را در این کاهش قیمت همراهی نمی‌کند و مثل روز گذشته با قیمت ۵۳ میلیون تومان در بازار ظاهر شده. باید توجه داشته باشید که قیمت مصوب کارخانه برای تیبا ۲ حدود یک و نیم میلیون تومان کمتر از قیمت بازار اعلام شده است. ساینا همچنان بر خلاف دیگر خودرو‌های سایپا در بازار کمتر از کارخانه قیمت‌گذاری می‌شود. طوری که سایپا قیمت آن را در طرح‌های فروش ۵۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد، اما با بودجه ۵۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی می‌توان این خودرو را از بازار به صورت نقدی خرید.

قیمت روز پراید امروز پنجشنبه چهارم مهر ۹۸

پراید امروز با کاهش قیمتش دوباره ما را به بازگشت به کانال ۳۰ میلیونی امیدوار کرده. امروز پراید سایپا ۱۳۱ در بازار حدود ۵۰۰ هزار تومان ارزان شده و به ۴۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده که کمترین قیمت در چند ماه گذشته به حساب می‌آید. کاهش قیمت پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ بیشتر است. این محصول امروز حدود ۷۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده در بازار با قیمت ۴۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. در طرف مقابل پراید وانت یا همان سایپا ۱۵۱ در ادامه روند روز گذشته با ۳۰۰ هزار تومان افزایش قیمت به ۴۳ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز محصولات سایپا امروز پنجشنبه چهارم مهر ۹۸

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱۴۶,۱۰۰,۰۰۰۴۶,۸۰۰,۰۰۰۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱۴۰,۹۰۰,۰۰۰۴۱,۴۰۰,۰۰۰۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱۴۳,۰۰۰,۰۰۰۴۲,۷۰۰,۰۰۰۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار۴۸,۲۰۰,۰۰۰۴۸,۴۰۰,۰۰۰۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲۵۳,۰۰۰,۰۰۰۵۳,۰۰۰,۰۰۰۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا۵۳,۸۰۰,۰۰۰۵۳,۸۰۰,۰۰۰۵۵,۹۴۳,۰۰۰

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز پنجشنبه چهارم مهر ۹۸

روند کاهش قیمت محصولات ایران خودرو امروز با سرعت کمتری پیگیری می‌شود. اغلب محصولات سر جایشان ایستاده‌اند و چند نمونه از آن‌ها عهده‌دار کاهش قیمت شده‌اند. برای مثال امروز سمند LX در بازار با کاهش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی روبرو شده و به رقم ۷۲ میلیون تومان رسیده است. در طرف مقابل سمند EF۷ با اینکه هر هفته در طرح‌های فروش شرکت ایران خودرو عرضه می‌شود، همچنان به افزایش قیمت خود ادامه داده و امروز حدود ۴۰۰ هزار تومان گران شده است. قیمت روز سمند EF۷ در بازار ۸۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.

پژو ۴۰۵ امروز تغییر قیمتی نسبت به روز گذشته ندارد. طوری که پژو ۴۰۵ GLX همچنان در بازار با قیمت ۷۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، یعنی حدود هفت میلیون بالاتر از قیمت کارخانه خرید و فروش می‌شود. مدل دوگانه‌سوز این خودرو با اختلاف چهار میلیونی روی ۷۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ایستاده و در بازار حدود ۹ میلیون گران‌تر از نرخ مصوب کارخانه قیمت‌گذاری می‌شود. امروز پژو ۴۰۵ SLX هم سرجایش متوقف شده و حدود ۱۲ میلیون بالاتر از قیمت کارخانه یعنی ۷۹ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.  

پژو پارس مثل روز‌های قبل سرجایش ایستاده و هیچ تغییری نکرده است. قیمت روز پژو پارس در بازار ۸۹ میلیون تومان است و حدود ۱۱ میلیون بالاتر از قیمت کارخانه خرید و فروش می‌شود. امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۵ وضعیتی مشابه پژو پارس دارد و نسبت به روز گذشته تغییر قیمت ندارد و در بازار با ۹۱ میلیون تومان فروخته می‌شود. در طرف مقابل پژو ۲۰۶ صندوق‌دار در ادامه روند روز قبل ۲۰۰ هزار تومان دیگر ارزان شده و به ۹۱ میلیون تومان رسیده تا با پژو ۲۰۶ تیپ ۵ در بازار روی یک پله ایستاده است. امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ هم خود را به موج کاهش قیمت رسانده و حدود ۲۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده است. امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در بازار با قیمت ۷۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

رانا در ادامه روند کاهش قیمت دیروز، امروز هم ۷۰۰ هزار تومان دیگر ارزان شده و به ۷۴ میلیون تومان رسیده است. باید توجه داشته باشید که نرخ مصوب شرکت ایران خودرو برای رانا تقریبا هفت میلیون کمتر از قیمت بازار، یعنی ۶۷ میلیون تومان است.  

امروز دنا هم مثل اغلب محصولات ایران خودرو سر جایش ثابت ایستاده است. دنا معمولی تیپ ۲ در بازار با قیمت ۱۰۸ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود و دنا پلاس تیپ ۱ در بازار ۱۱۸ میلیون تومان است. باید توجه داشته باشید که نرخ مصوب ایران خودرو برای دنا پلاس تیپ ۱ رقمی معادل ۱۱۱ میلیون تومان است. از طرف دیگر دنا پلاس توربو با قیمت ۱۶۳ میلیون تومان، در صدر خودرو‌های داخلی قرار گرفته است. 

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز پنجشنبه چهارم مهر ۹۸

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت روز گذشته (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان ۵۲,۵۰۰,۰۰۰۵۲,۵۰۰,۰۰۰۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX۷۲,۰۰۰,۰۰۰۷۲,۵۰۰,۰۰۰۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7۸۰,۴۰۰,۰۰۰۸۰,۰۰۰,۰۰۰۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405۷۰,۵۰۰,۰۰۰۷۰,۵۰۰,۰۰۰۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز۷۴,۵۰۰,۰۰۰۷۴,۵۰۰,۰۰۰۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405۷۹,۰۰۰,۰۰۰۷۹,۰۰۰,۰۰۰۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس۸۹,۰۰۰,۰۰۰۸۹,۰۰۰,۰۰۰۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۲۷۵,۸۰۰,۰۰۰۷۶,۰۰۰,۰۰۰۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۵۹۱,۰۰۰,۰۰۰۹۱,۰۰۰,۰۰۰۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ صندوق‌دار۹۱,۰۰۰,۰۰۰۹۱,۲۰۰,۰۰۰۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا۷۴,۰۰۰,۰۰۰۷۴,۷۰۰,۰۰۰۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ ۲۱۰۸,۰۰۰,۰۰۰۱۰۸,۰۰۰,۰۰۰توقف فروش
دنا پلاس تیپ ۱۱۱۸,۰۰۰,۰۰۰۱۱۸,۰۰۰,۰۰۰۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو۱۶۳,۰۰۰,۰۰۰۱۶۳,۰۰۰,۰۰۰توقف فروش
پژو ۲۰۷ دنده‌ای۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰۱۱۳,۰۰۰,۰۰۰۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک۱۵۴,۰۰۰,۰۰۰۱۵۴,۰۰۰,۰۰۰حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30 تیپ ۲۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰۷۶,۵۰۰,۰۰۰

قیمت محصولات کرمان موتور امروز پنجشنبه چهارم مهر ۹۸

قیمت انواع جک از سری محصولات کرمان موتور امروز رفتار دوگانه‌ای دارد. جک J۴ در بازار با افزایش قیمت یک میلیون تومانی روبرو شده و حدود ۱۴۲ میلیون تومان فروخته می‌شود، اما در طرف مقابل شاهد کاهش قیمت در دیگر انواع جک هستیم. طوری که جک S۳ با کاهش قیمت یک میلیونی به ۱۸۴ میلیون رسیده و امروز تقریبا ۲۶ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. جک S۵ هم وضعیت مشابهی دارد و با کاهش یک میلیونی، امروز در بازار ۲۶۰ میلیون تومان فروخته می‌شود که حدود ۴۱ میلیون کمتر از قیمتی است که کرمان موتور در طرح‌های فروش این محصول در نظر می‌گیرد.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز پنجشنبه چهارم مهر ۹۸

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت گذشته (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک۱۴۲,۰۰۰,۰۰۰۱۴۱,۰۰۰,۰۰۰۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک۱۸۴,۰۰۰,۰۰۰۱۸۵,۰۰۰,۰۰۰۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک۲۶۰,۰۰۰,۰۰۰۲۶۱,۰۰۰,۰۰۰۳۰۱,۰۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز پنجشنبه چهارم مهر ۹۸

محصولات مدیران خودرو امروز هم مثل روز‌های گذشته سر جایشان ثابت ایستاده‌اند. قیمت روز MVM X۳۳ در بازار حدود ۲۰۳ میلیون تومان قیمت دارد و تقریبا ۳۳ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. به طور کلی مدیران خودرو قیمت محصولاتش را بالاتر از بازار در نظر می‌گیرد و این مورد محدود به MVM X۳۳ نیست. برای مثال MVM X۲۲ دنده‌ای در بازار همچنان ۱۴۲ میلیون تومان است و حدود ۲۰ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. MVM X۲۲ اتوماتیک هم وضعیت مشابهی دارد و روی ۱۷۰ میلیون تومان ایستاده. باید توجه داشته باشید که شرکت مدیران خودرو قیمت این محصول را حدود ۲۵ میلیون تومان گران‌تر و حدود ۱۹۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند. در آخر MVM ۳۱۵ هاچ‌بک در بازار همچنان ۱۱۲ میلیون تومان است و حدود ۲۸ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز پنجشنبه چهارم مهر ۹۸

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام ۳۱۵ هاچ‌بک۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ دنده‌ای۱۴۲,۰۰۰,۰۰۰۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ اتوماتیک۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۳۳۲۰۳,۰۰۰,۰۰۰۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا