قیمت روز خودروهای داخلی موجود در بازار

بازار خودرو اول هفته را با ثبات قیمت آغاز کرده. طوری که در بین محصولات ایران خودرو صرفا دنا پلاس کمی گران شده و در بین خودرو‌های سایپا، هیچ‌کدام تغییر قیمتی نسبت به هفته گذشته ندارند. در طرف مقابل انواع MVM از سری محصولات مدیران خودرو بعد از مدت‌ها قیمت‌هایشان تغییر کرده و نسبت به روز‌های قبل تقریبا ۱۰ میلیون تومان گران شده‌اند.

قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز شنبه ششم مهر ۹۸

خودرو‌های سایپا اول هفته را با ثبات قیمت شروع کرده‌اند و تقریبا همه محصولات سایپا در بازار خودرو با همان قیمت‌های هفته پیش خرید و فروش می‌شود. برای مثال امروز تیبا صندوق‌دار در بازار همچنان با قیمت ۴۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود که حدود پنج میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه است. اختلاف قیمت تیبا ۲ در بازار و کارخانه به یک و نیم میلیون می‌رسد و این محصول در بازار مثل هفته گذشته با قیمت ۵۳ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. از طرف دیگر ساینا در بازار حدود دو میلیون ارزان‌تر از کارخانه خرید و فروش می‌شود. طوری که سایپا قیمت ساینا را حدود ۵۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد و این محصول در بازار با قیمت ۵۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. 

قیمت روز پراید امروز شنبه ششم مهر ۹۸

قیمت پراید بدون هیچ تغییری نسبت به پنجشنبه هفته پیش باقی مانده و سر جایش ایستاده. پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ در بازار مثل هفته پیش ۴۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود که حدود شش میلیون بیشتر از قیمت مصوب کارخانه است. پراید سایپا ۱۳۱ هم حدود سه میلیون گران‌تر از نرخ مصوب و با قیمتی حدود ۴۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود. از طرف دیگر پراید وانت این روز‌ها روی نرخ ۴۳ میلیون تومان ایستاده و سه میلیون با نرخ مصوب کارخانه اختلاف دارد. 

قیمت روز محصولات سایپا امروز شنبه ششم مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱۴۶,۱۰۰,۰۰۰۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱۴۰,۹۰۰,۰۰۰۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱۴۳,۰۰۰,۰۰۰۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار۴۸,۲۰۰,۰۰۰۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲۵۳,۰۰۰,۰۰۰۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا۵۳,۸۰۰,۰۰۰۵۵,۹۴۳,۰۰۰

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز شنبه ششم مهر ۹۸

امروز محصولات ایران خودرو وضعیتی مشابه خودرو‌های سایپا دارند و اغلب آن‌ها بدون تغییر نسبت به پنجشنبه هفته گذشته باقی مانده و با همان قیمت‌ها در بازار خرید و فروش می‌شوند. در این بین دنا پلاس تیپ ۱ به عنوان تنها مدل دنا که همچنان تولید و فروش ان توسط ایران خودرو ادامه دارد، در بازار یک میلیون تومان گران شده و تنها تغییر در بین محصولات سایپا و ایران خودرو را به نام خود ثبت کرده است. از طرف دیگر دنا معمولی تیپ ۲ در بازار همچنان ۱۰۸ میلیون و دنا پلاس توربو همچنان ۱۶۳ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

پژو ۴۰۵ امروز تغییر قیمتی نسبت به روز گذشته ندارد. طوری که پژو ۴۰۵ GLX همچنان در بازار با قیمت ۷۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، یعنی حدود هفت میلیون بالاتر از قیمت کارخانه خرید و فروش می‌شود. مدل دوگانه‌سوز این خودرو با اختلاف چهار میلیونی روی ۷۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ایستاده و در بازار حدود ۹ میلیون گران‌تر از نرخ مصوب کارخانه قیمت‌گذاری می‌شود. امروز پژو ۴۰۵ SLX هم سرجایش متوقف شده و حدود ۱۲ میلیون بالاتر از قیمت کارخانه یعنی ۷۹ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.  

پژو پارس مثل روز‌های قبل سرجایش ایستاده و هیچ تغییری نکرده است. قیمت روز پژو پارس در بازار ۸۹ میلیون تومان است و حدود ۱۱ میلیون بالاتر از قیمت کارخانه خرید و فروش می‌شود. امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و پژو ۲۰۶ صندوق‌دار هم وضعیتی مشابه پژو پارس دارند و نسبت به هفته گذشته تغییری نکرده و هر دو در بازار با قیمت ۹۱ میلیون تومان فروخته می‌شود. همچنین پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در بازار با قیمت 

سمند امروز مثل دیگر محصولات ایران خودرو با ثبات قیمت هفته را آغاز کرده است. طوری که سمند LX در بازار مثل پنجشنبه هفته پیش با قیمت ۷۲ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود که تقریبا پنج میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه است. از طرف دیگر سمند EF۷ مثل پنجشنبه روی قیمت ۸۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان ایستاده که حدود ۱۱ میلیون گران‌تر از نرخ مصوب کارخانه است. همچنین با وجود اینکه ایران خودرو قیمت رانا را ۶۷ میلیون تومان در نظر می‌گیرد، اما این محصول در بازار با قیمت ۷۴ میلیون تومان فروخته می‌شود. 
قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز شنبه ششم مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت روز گذشته (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان ۵۲,۵۰۰,۰۰۰۵۲,۵۰۰,۰۰۰۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX۷۲,۰۰۰,۰۰۰۷۲,۰۰۰,۰۰۰۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7۸۰,۴۰۰,۰۰۰۸۰,۴۰۰,۰۰۰۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405۷۰,۵۰۰,۰۰۰۷۰,۵۰۰,۰۰۰۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز۷۴,۵۰۰,۰۰۰۷۴,۵۰۰,۰۰۰۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405۷۹,۰۰۰,۰۰۰۷۹,۰۰۰,۰۰۰۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس۸۹,۰۰۰,۰۰۰۸۹,۰۰۰,۰۰۰۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۲۷۵,۸۰۰,۰۰۰۷۵,۸۰۰,۰۰۰۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۵۹۱,۰۰۰,۰۰۰۹۱,۰۰۰,۰۰۰۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ صندوق‌دار۹۱,۰۰۰,۰۰۰۹۱,۰۰۰,۰۰۰۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا۷۴,۰۰۰,۰۰۰۷۴,۰۰۰,۰۰۰۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ ۲۱۰۸,۰۰۰,۰۰۰۱۰۸,۰۰۰,۰۰۰توقف فروش
دنا پلاس تیپ ۱۱۱۹,۰۰۰,۰۰۰۱۱۸,۰۰۰,۰۰۰۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو۱۶۳,۰۰۰,۰۰۰۱۶۳,۰۰۰,۰۰۰توقف فروش
پژو ۲۰۷ دنده‌ای۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک۱۵۴,۰۰۰,۰۰۰۱۵۴,۰۰۰,۰۰۰حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30 تیپ ۲۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰۷۶,۵۰۰,۰۰۰

قیمت محصولات کرمان موتور امروز شنبه ششم مهر ۹۸

قیمت انواع جک از سری محصولات کرمان موتور تغییر چندانی نسبت به روز‌های قبل ندارد. جک J۴ امروز همچنان با قیمت ۱۴۲ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود. باید توجه داشته باشید که قیمت محصولات کرمان‌موتور در بازار کمتر از نرخ مصوب کارخانه است. برای مثال کرمان موتور جک J۴ را هشت میلیون تومان بالاتر از قیمت بازار و ۱۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند. این مورد عجیب درباره دیگر انواع جک هم صادق است. مثلا جک S۳ در بازار مثل روز گذشته ۱۸۴ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود و تقریبا ۲۶ میلیون تومان کمتر از قیمت مصوب کارخانه است. اختلاف قیمت بازار و کارخانه در بین محصولات کرمان موتور، برای جک S۵ به اوج خود می‌رسد. با اینکه کرمان موتور قیمت این محصول را ۳۰۱ میلیون تومان در نظر گرفته، با این وجود می‌توان با حدود ۴۰ میلیون تومان صرفه‌جویی، آن را با قیمت ۲۶۰ میلیون تومان در بازار خرید.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز شنبه ششم مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک۱۴۲,۰۰۰,۰۰۰۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک۱۸۴,۰۰۰,۰۰۰۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک۲۶۰,۰۰۰,۰۰۰۳۰۱,۰۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز شنبه ششم مهر ۹۸

امروز قیمت انواع MVM از سری محصولات مدیران خودرو بعد از مدت‌ها تغییر کرده و اختلاف خیلی زیادی نسبت به گذشته پیدا کرده است. طوری که این روز‌ها MVM ۳۱۵ هاچ‌بک در بازار حدود هشت میلیون نسبت به گذشته گران شده و به ۱۲۰ میلیون تومان رسیده است. از طرف دیگر انواع دنده‌ای و اتوماتیک MVM X۲۲ در بازار تقریبا ۱۰ میلیون تومان قیمت خود را بالا برده‌اند. طوری که MVM X۲۲ دنده‌ای در بازار حدود ۱۵۲ میلیون تومان فروخته می‌شود و مدل اتوماتیک آن به ۱۸۰ میلیون تومان رسیده است. همچنین این روز‌ها MVM X۳۳ با افزایش ۱۲ میلیونی نسبت به روز‌های گذشته، به ۲۱۵ میلیون تومان رسیده و نسان دهنده تغییرات قیمت شگفت‌آور در بازار خودرو است. 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز شنبه ششم مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت گذشته (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام ۳۱۵ هاچ‌بک۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ دنده‌ای۱۵۲,۰۰۰,۰۰۰۱۴۲,۰۰۰,۰۰۰۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ اتوماتیک۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۳۳۲۱۵,۰۰۰,۰۰۰۲۰۳,۰۰۰,۰۰۰۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا