قیمت روز خودروهای داخلی موجود در بازار

 بازار خودرو در هفته اول مهر تا اینجای کار کارنامه خوبی از خود به جا نگذاشته. از اول هفته تغییر خاصی در قیمت‌ها اتفاق نیافتاده  و امروز هم شاهد ثبات قیمت در بین اغلب خودرو‌های سایپا و ایران خودرو هستیم. خبر بد اینکه پراید امروز خیال افزایش قیمت به سرش زده و در بازار تا ۲۰۰ هزار تومان گران شده است.

قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز سه‌شنبه ۹ مهر ۹۸

خودرو‌های سایپا بعد از قبات قیمتی که از اول هفته در بازار خودرو نشان دادند، امروز کمی افزایش قیمت پیدا کرده‌اند. البته این افزایش قیمت صرفا در مورد پراید اتفاق افتاده و دیگر خودرو‌های سایپا همچنان سرجایشان متوقف شده‌اند. برای مثال تیبا صندوق‌دار در بازار همچنان با قیمت ۴۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود و تقریبا پنج میلیون با قیمت مصوب کارخانه اختلاف دارد. از طرف دیگر تیبا ۲ در بازار ۵۳ میلیون تومان است و این در حالی است که سایپا در طرح‌های فروش، این محصول را با قیمت ۵۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان عرضه می‌کند.   از طرف دیگر ساینا در بازار با قیمتی کمتر از نرخ مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. طورق که سایپا قیمت این محصول را در طرح‌های فروش ۵۶ میلیون تومان در نظر می‌گیرد، اما در بازار می‌توان ساینا را با قیمت ۵۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خرید.

قیمت روز پراید امروز سه‌شنبه ۹ مهر ۹۸

پراید امروز در بازار خودرو روند افزایشی به خود گرفته. البته این افزایش قیمت چندان چشمگیر نیست و باعث شده قیمت روز پراید با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی به رقم ۴۱ میلیون تومان برگردد. از طرف دیگر پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ در بازار با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی روبرو شده و امروز حدود ۴۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. پراید وانت بی‌تفاوت نسبت به تغییرات قیمت انواع سواری پراید باقی مانده و همچنان با همان قیمت روز‌های گذشته یعنی ۴۳ میلیون تومان در بازار فروخته می‌شود.   

قیمت روز محصولات سایپا امروز سه‌شنبه ۹ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱۴۶,۳۰۰,۰۰۰۴۶,۱۰۰,۰۰۰۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱۴۱,۰۰۰,۰۰۰۴۰,۹۰۰,۰۰۰۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱۴۳,۰۰۰,۰۰۰۴۳,۰۰۰,۰۰۰۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار۴۸,۲۰۰,۰۰۰۴۸,۲۰۰,۰۰۰۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲۵۳,۰۰۰,۰۰۰۵۳,۰۰۰,۰۰۰۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا۵۳,۸۰۰,۰۰۰۵۳,۸۰۰,۰۰۰۵۵,۹۴۳,۰۰۰
کوییک دنده‌ای۶۰,۴۰۰,۰۰۰۶۰,۴۰۰,۰۰۰۶۱,۲۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز سه‌شنبه ۹ مهر ۹۸

محصولات ایران خودرو همچنان به روند ثبات قیمت خود که از اول هفته در پیش گرفته بودند، ادامه می‌دهند. برای مثال امروز سمند LX در بازار با همان قیمت روز گذشته یعنی ۷۲ میلوین و ۱۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود و حدود شش میلیون با قیمت مصوب کارخانه اختلاف دارد. از طرف دیگر قیمت روز سمند EF۷ در بازار تغییری نسبت به روز گذشته ندارد و روی ۸۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان متوقف شده است. پژو ۴۰۵ GLX همچنان در بازار با قیمت ۷۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، یعنی حدود هفت میلیون بالاتر از قیمت کارخانه خرید و فروش می‌شود. مدل دوگانه‌سوز این خودرو با اختلاف چهار میلیونی روی ۷۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ایستاده و در بازار حدود ۹ میلیون گران‌تر از نرخ مصوب کارخانه قیمت‌گذاری می‌شود. امروز پژو ۴۰۵ SLX هم سرجایش متوقف شده و حدود ۱۲ میلیون بالاتر از قیمت کارخانه یعنی ۷۹ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.  
پژو پارس مثل روز‌های قبل سرجایش ایستاده و هیچ تغییری نکرده است. قیمت روز پژو پارس در بازار ۸۹ میلیون تومان است و حدود ۱۱ میلیون بالاتر از قیمت کارخانه خرید و فروش می‌شود. امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و پژو ۲۰۶ صندوق‌دار هم وضعیتی مشابه پژو پارس دارند و نسبت به هفته گذشته تغییری نکرده و هر دو در بازار با قیمت ۹۱ میلیون تومان فروخته می‌شود. همچنین پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در بازار با قیمت ۷۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در بازار ظاهر شده و تغییری نسبت به روز‌های گذشته ندارد.

همچنین با وجود اینکه ایران خودرو قیمت رانا را ۶۷ میلیون تومان در نظر می‌گیرد، اما این محصول در بازار با قیمت ۷۴ میلیون تومان فروخته می‌شود. امروز دنا معمولی تیپ ۲ در بازار ثابت باقی مانده و ۱۰۸ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود. دنا پلاس تیپ ۱ در بازار همچنان ۱۱۹ میلیون تومان قیمت دارد و این در حالی است که دنا پلاس یکی از سه محصول ایران خودرو است که همچنان فروش آن ادامه دارد و با این وجود شاهد کاهش قیمت آن در بازار نیستیم. از طرف دیگر دنا پلاس توربو با وجود اینکه عنوان خودرو ملی را یدک می‌کشد، در بازار با قیمت ۱۶۳ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. 

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز سه‌شنبه ۹ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان ۵۲,۴۰۰,۰۰۰۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX۷۲,۱۰۰,۰۰۰۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7۸۰,۲۰۰,۰۰۰۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405۷۰,۵۰۰,۰۰۰۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز۷۴,۵۰۰,۰۰۰۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405۷۹,۰۰۰,۰۰۰۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس۸۹,۰۰۰,۰۰۰۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۲۷۵,۸۰۰,۰۰۰۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۵۹۱,۰۰۰,۰۰۰۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ صندوق‌دار۹۱,۰۰۰,۰۰۰۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا۷۴,۰۰۰,۰۰۰۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ ۲۱۰۸,۰۰۰,۰۰۰توقف فروش
دنا پلاس تیپ ۱۱۱۹,۰۰۰,۰۰۰۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو۱۶۳,۰۰۰,۰۰۰توقف فروش
پژو ۲۰۷ دنده‌ای۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک۱۵۴,۰۰۰,۰۰۰حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30 تیپ ۲۱۲۹,۰۰۰,۰۰۰۷۶,۵۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز سه‌شنبه ۹ مهر ۹۸

محصولات مدیران خودرو امروز هم مثل روز‌های گذشته سر جایشان ثابت ایستاده‌اند. قیمت روز MVM X33 در بازار حدود ۲۱۵ میلیون تومان قیمت دارد و تقریبا ۲۱ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. به طور کلی مدیران خودرو قیمت محصولاتش را بالاتر از بازار در نظر می‌گیرد و این مورد محدود به MVM X33 نیست. برای مثال MVM X22 دنده‌ای در بازار همچنان ۱۵۲ میلیون تومان است و حدود ۱۰ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. MVM X22 اتوماتیک هم وضعیت مشابهی دارد و روی ۱۸۰ میلیون تومان ایستاده. باید توجه داشته باشید که شرکت مدیران خودرو قیمت این محصول را حدود ۱۵ میلیون تومان گران‌تر و حدود ۱۹۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند. در آخر MVM ۳۱۵ هاچ‌بک در بازار همچنان ۱۲۰ میلیون تومان است و حدود ۲۰ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز سه‌شنبه ۹ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام ۳۱۵ هاچ‌بک۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای۱۵۲,۰۰۰,۰۰۰۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 اتوماتیک۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X33۲۱۵,۰۰۰,۰۰۰۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰

قیمت محصولات کرمان موتور امروز سه‌شنبه ۹ مهر ۹۸

محصولات کرمان موتور به روند همیشگی خود، یعنی ثبات قیمت برگشته‌اند و امروز تغییری در قیمت‌ها ایجاد نکرده‌اند. جک J۴ امروز در بازار با قیمت ۱۳۸ میلیون تومان فروخته می‌شود که تقریبا ۱۲ میلیون پایین‌تر از قیمت مصوب کارخانه است. توجه داشته باشید که کرمان موتور قیمت محصولاتش را بالاتر از نرخ‌های بازار در نظر می‌گیرد. برای مثال نرخ مصوب جک J۴ در کارخانه ۱۵۰ میلیون تومان است. امروز جک S۳ بدون تغییر نسبت به روز گذشته و حدود ۲۷ میلیون کمتر از قیمت کارخانه خرید و فروش می‌شود. قیمت روز جک S۳ در بازار ۱۸۳ میلیون تومان و در کارخانه ۲۱۰ میلیون تومان است. اختلاف قیمت بازار و کارخانه برای جک S۵ به اوج خود می‌رسد. طوری که این خودرو در بازار ۲۵۹ میلیون تومان است، اما کرمان موتور در طرح‌های فروش آن را حدود ۴۲ میلیون بیشتر و با نرخ ۳۰۱ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز سه‌شنبه ۹ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودروقیمت امروز (تومان)قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک۱۳۸,۰۰۰,۰۰۰۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک۱۸۳,۰۰۰,۰۰۰۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک ۲۵۹,۰۰۰,۰۰۰۳۰۱,۰۰۰,۰۰۰


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا