برگزاری نشست مشترک ارزی بانک مرکزی و کمیسیون اصل ۹۰ مجلس

برگزاری نشست مشترک ارزی بانک مرکزی و کمیسیون اصل ۹۰ مجلس

زمان انتشار : 1399/11/24 - 01:29

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز پنجشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، جلسه مشترک تعدادی از اعضای «کمیسیون اصل نودم مجلس شورای اسلامی» با حضور سیدمحمودنبویان، نایب رییس کمیسیون اصل نودم مجلس و الهام آزاد، «رییس کمیته حقوقی و قضایی» کمیسیون مذکور، در این بانک برگزار شده و درباره مسایل و موضوعات مختلف ارزی و آخرین اقدامات بانک و تحولات صورت گرفته، رایزنی شد.

در این جلسه، معاون و مدیران بخش ارزی این بانک، گزارشی از وضعیت و اقدامات انجام شده در شرایط سخت بانک مرکزی در دو سال و نیم جنگ اقتصادی را مطرح کردند.
ذکر این نکته ضروری است که طی این جلسه،  معاون ارزی بانک مرکزی به تشریح اقدامات این بانک در دوران جنگ اقتصادی به منظور ساماندهی نظام تجارت خارجی و ارتقای شفافیت و سامانه‌های سیستمی و عملیاتی بخش ارزی و ارتقای کارایی و کاهش دخالت انسانی و نیز کنترل و مدیریت جریان منابع و مصارف ارزی کشور در راستای حمایت از تولید داخلی و خنثی سازی تحریم ها پرداخت.
همچنین معاون ارزی بانک مرکزی بر حمایت از اقدامات و اصلاحات ساختاری انجام شده از سوی این بانک تاکید کرد.
گفتنی است در این جلسه، سیدمحمود نبویان و الهام آزاد اعضای کمیسیون اصل نودم مجلس شورای اسلامی نیز از زحمات بانک مرکزی در این شرایط سخت تشکر و راهکارهای لازم و پیشنهادات را به منظور بهبود امور و فعالیت‌ها ارائه کردند.

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ قیمت سکه ثابت ماند

تهران- ایرنا- قیمت هر قطعه سکه طرح جدید امروز (چهارشنبه، نهم آذرماه) بدون تغییر قیمت ...