سعیدی: فعالیت‌ها را در آکادمی المپیک به حداقل رساندیم/ اردوهای غیرضروری لغو می‌شود

سعیدی: فعالیت‌ها را در آکادمی المپیک به حداقل رساندیم/ اردوهای غیرضروری لغو می‌شود

زمان انتشار : 1398/12/08 - 14:00

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از تسنیم کیکاوس سعیدی با مثبت خواندن جلسه مشترک کمیته اجرایی با مسعود سلطانی‌فر اظهار داشت: اساسنامه جدید فدراسیون‌های ورزشی، ساز و کار اجرا و ابلاغ آن، بحث منابع مالی، تحصیل اعتبارات و بسیج  منابع برای حضور قدرتمند کاروان ورزشی ایران در المپیک و موضوع سرپرستی فدراسیون‌های ورزشی از مواردی بود که در این نشست مورد بحث قرار گرفت.

وی ادامه داد: از دستاوردهای خوب این نشست‌ها رفع ابهامات و تأکید مشارکت حداکثری در حوزه مدیریت کلان ورزش کشور بود که توسط سلطانی‌فر و صالحی امیری مورد تأکید قرار گرفت.

سعیدی تعامل میان وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک را در طول سال‌های گذشته بسیار مطلوب توصیف کرد و گفت: این دوران را می توان یکی از  موفق‌ترین دوران معرفی کرد که مشارکت حداکثری وجود دارد.

وی تاکید کرد: در تصمیم‌سازی های ورزشی به خصوص در حوزه سیاست‌گذاری در حوزه کلان و راهبردی و این همدلی ناشی از فضای صمیمی و دوستانه و مشارکت کارشناسی است.

دبیرکل کمیته ملی المپیک‌ در خصوص تصمیمات وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک پیگیری از شیوع کرونا گفت: در خصوص این بیماری سلطانی‌فر به موقع ورود کرد و با همفکری فدراسیون پزشکی ورزشی و کمیته ملی المپیک ، پروتکلی تهیه و ارائه شد. به این ترتیب مقرر شد رویدادهای غیر المپیکی با تعویق و اردوهایی که کاملا ضروری است ، به طور ویژه کاملا ایمن و مسابقات لیگ در سطح لیگ برتر بدون تماشاچی برگزار شود.

سعیدی عنوان کرد: در کمیته ملی المپیک هم فعالیت آکادمی ملی المپیک را به حداقل سطح رساندیم و فقط قهرمانان المپیک که سهمیه کسب کرده‌اند،  در این مکان تمریناتشان را پیگیری خواهند کرد.

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

قرعه‌کشی یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا/ پپ دوباره به بایرن رسید

قرعه‌کشی یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا/ پپ دوباره به بایرن رسید

هشت تیم راه‌یافته به یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا حریفان خود را شناختند. به گزارش راهبرد ...