کاهش ۳.۳ درصدی تردد در جاده‌های کشور

کاهش ۳.۳ درصدی تردد در جاده‌های کشور

زمان انتشار : 1399/11/27 - 12:27

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از روز دوشنبه ایرنا و  بر اساس اعلام این سازمان، در ۲۴ ساعت گذشته مطابق آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزارو ۳۱۴ تردد شمار فعال تردد وسایل نقلیه در محورهای برون‌شهری کشور ۳.۳ درصد کاهش داشته است.

بر اساس این گزارش، ‌ سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۷.۶ درصد،  اوج تردد بین ساعت ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد نیز بین ساعت ۳ تا ۴ صورت گرفته است.

سازمان راهداری همچنین از ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا مهرویلا، ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس، ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج – تهران محدوده پل کلاک و ترافیک سنگین در محور شهریار – تهران محدوده شهر قدس خبر داد.

بر اساس این گزارش، ‌محور کندوان حدفاصل مرزن آباد تا دزدبن در استان مازندران نیز تا ۱۲ اسفند ۹۹ از ساعت ۸ تا ۱۷ روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته غیر از ایام تعطیلات رسمی و نیز روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به‌ دلیل اجرای عملیات ترانشه برداری و اصلاح مسیر حدفاصل کیلومتر ۵ تا ۱۵ مسدود است و تردد از محورهای جایگزین هراز و فیروزکوه انجام می شود.

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ معاون وزیر راه و شهرسازی: هدف در بازآفرینی شهری باید امنیت جان مردم باشد

ساری – ایرنا – معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران، ...