مدیر عامل ایران خودرو خبر داد:‌تارا خودروی ۵ ستاره ایرانی

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرآنلاین، فرشاد مقیمی مدیر عامل ایران خودرو در مراسم بازدید سردار هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا از مرکز تماس ایران خودرو گفت:هدف ما در ایران خودرو کسب رضایت مشتریان است.کاری انجام می‌دهیم که مشتریان می خواهند.

او بیان کرد: در ابتدا با میزان تعهدات معوق مواجه بودیم و باید در کمترین زمان معوقات را صفر می کردیم به همین دلیل تیراژ تولید را افزایش دادیم و از ۷۰۰ دستگاه به ۲ هزار دستگاه رساندیم.

مقیمی افزود:امروز توانسته ایم تعهد ۲۰۰ هزار دستگاه را به ۱۳ هزار دستگاه برسانیم و تا پایان سال تعهدات معوق را تحویل می دهیم. در کنار تعهداتی که از قبل داشتیم توانستیم تعهدات خود را در فروش فوق العاده را به صفر برسانیم.

مدیر عامل ایران خودرو گفت: در حوزه خودروهای تجاری اقدامات خوبی انجام داده ایم، تولید مجموعه ایران خودرو دیزل از عدد ۳ هزار و ۲۰۰ دستگاه را عبور کرده است و رشد خیلی خوبی داشته ایم و علاوه بر این‌محصولات جدیدی را به خط تولید ایران خودرو اضافه کرده ایم.

مقیمی گفت:خطوط اتوبوس را بعد از ۹ سال راه اندازی کرده ایم و شرایط خوبی را برای داخلی سازی انجام داده ایم این کار باعث ۴۴ هزار یورو صرفه جویی ارزی شده است.

او بیان کرد: یکی از نیازها این بود که محصولات جدیدی تولید کنیم و ۶ محصول ارتقا دادیم، در کنار آن محصول جدید عرضه خواهیم کرد، خودروی تارا را در ۲۱ بهمن سال ۹۸ رونمایی کردیم  واین  افتخار را داریم که اولین نمونه این خودرو در ۲۱ بهمن ۹۹ شماره گذاری شد.

مقیمی افزود: در بازه ۱۲ ماهه این خودرو را تولید کردیم. اکنون مراحل مختلف تولید را طی می‌کند، هزار دستگاه از آن در اسفند تولید خواهد شد و تاخیری در تحویل آن نخواهیم داشت.

مدیر عامل ایران خودرو گفت: این خودرو در سطح کیفی ۴ ستاره به بازار عرضه خواهد شد و برنامه داریم سال آینده درجه کیفی ۵ ستاره را کسب کند، خودرو ۲۰۷ اتوماتیک نیز ۴ ستاره شده است.

مقیمی افزود: در بحث مراکز تماس، اقدامات خوبی انجام دادیم که هدف ما رضایت مشتریان است.

۲۲۳۲۲۴

دکمه بازگشت به بالا