راهبرد بازار؛ بانک صنعت و معدن ۱۱۹ میلیون یورو در کرمانشاه سرمایه‌گذاری کرده است

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرنگار ایرنا، «حسین مهری» روز سه‌شنبه در حاشیه بیست و ششمین جلسه ستاد تسهیل استان کرمانشاه و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در دولت یازدهم و دوازدهم، ۱۴ طرح بزرگ در استان کرمانشاه تأمین اعتبار شده است که ۱۰ طرح به بهره‌برداری رسیده و چهار طرح نیز عملیات اجرایی آن ها آغاز و در دست احداث است.

وی خاطرنشان کرد: برای اجرای این ۱۴ طرح در مجموع ۵۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

مهری افزود: ایران‌خودرو کرمانشاه، قوطی سازی سینا، مجتمع ذوب‌آهن، شرکت ایمان سرم، کاغذ معدنی خسروی و ایلیا ذرت از مهمترین طرح های بزرگ صنعتی اجرا شده استان کرمانشاه در هشت سال اخیر است.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن در خصوص تامین منابع سرمایه در گردش شرکت ایران‌ خودرو در شهرستان صحنه نیز گفت: این بانک از همه واحدهای تولیدی حمایت می‌کند به شرطی که این کارخانه نیز بخشی از سرمایه و درآمد خود را در بانک صنعت و معدن که برای راه اندازی از آن تسهیلات گرفته، سپرده گذاری کند.

وی تصریح کرد: در خصوص منابع مالی شرکت های ایران خودرو و مهران پارس که به کار تولید و مونتاژ قطعات اشتغال دارد، با مدیرعامل کارخانه ایران خودرو هفته آینده جلسه‌ای خواهیم داشت و در صورت انعقاد تفاهم نامه، سرمایه در گردش مورد نیاز آنها با کمک بانک‌های عامل که کارخانه با آنها مشارکت دارد، تامین خواهد شد.

مهری در پایان گفت: کارخانه ایران خودرو به دلیل نزدیکی به بازار عراق و فروش خوب می تواند حضور جدی تری در این بازار داشته باشد و مدیران آن باید تلاش بیشتری کنند.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور در جریان سفر یک روزه خود به کرمانشاه از شرکت قوطی‌سازی زمزم و مجموعه کارخانه ایلیا ذرت صحنه بازدید کرد و علاوه بر دیدار با فعالان اقتصادی شهرستان سنقروکلیایی در جلسه ستاد تسهیل استان نیز حضور یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا