جابجایی قیمت‌ها در بازار خودرو/٢٠٧ به ٣٩٠ میلیون تومان رسید

جابجایی قیمت‌ها در بازار خودرو/٢٠٧ به ٣٩٠ میلیون تومان رسید

زمان انتشار : 1399/12/03 - 21:48

نگارعلی_ امروز اما در دومین روز هفته جاری بازار خودرو شرایط دیگری دارد به طوری که قیمت انواع خودرو در این بازار در حال پایین آمدن است از جمله این خودروها می توان به انواع خودرو پراید اشاره کرد که در روز گذشته روندی خلاف روند بازار در پیش گرفته بود اما امروز قیمت این خودرو کاهشی بوده است.

کاهش قیمت انواع پراید طی ۲۴ ساعت گذشته به حدی بوده است که خودرو پراید ۱۳۲ از ۱۱۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۱۳ میلیون تومان رسیده است و یا پراید ۱۱۱ از ۱۳۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۲۸ میلیون تومان رسیده است. این کاهش قیمت در خصوص پراید ۱۵۱ نیز صدق می کند که قیمت آن از ۱۱۲ تومان در روز گذشته امروز به ۱۱۱ میلیون تومان رسیده است؛ در این میان اما پراید ۱۳۱ طی ۲۴ ساعت اخیر بر روی ۱۱۰ میلیون تومان ثابت مانده است.

انواع خودروهای پژو اما از روز گذشته وارد مسیر کاهشی شدند و امروز نیز به پیشروی در این مسیر ادامه دادند؛ به عنوان مثال قیمت پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۸ از ۸۵۰ میلیون تومان امروز به ۸۳۵ میلیون تومان رسیده است و یا ۲۰۷ اتوماتیک رینگ فولادی مدل ۹۹ از ۳۹۸ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۹۰ میلیون تومان رسیده است.

در این میان اما ۲۰۶ صندوقدار طی ۲۴ ساعت اخیر بر روی ۲۶۶ میلیون تومان ثابت مانده است و پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۹ نیز طی ۲۴ ساعت اخیر بر روی ۹۲۰ میلیون تومان ثابت مانده است و ۲۰۶ تیپ ۲ و تیپ ۵ نیز به ترتیب ۱۹۸ و ۲۶۶ میلیون تومان قیمت دارند.

در بین سایر گروه های خودرو نیز این کاهش قیمت ها دیده می شود به طوری که سمند ال ایکس ساده از ۱۸۹ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۸۷ میلیون تومان رسیده است و یا سمند سورن پلاس از ۲۸۸ میلیون تومان امروز به ۲۸۵ میلیون تومان رسیده است؛ در این بین اما سمند ای اف ۷ طی ۲۴ ساعت اخیر بر روی ۲۰۵ میلیون تومان ثابت مانده است.

گفتنی است که تیبا ۲ نیز از ۱۳۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۳۲ میلیون تومان رسیده است و تیبا صندوقدار نیز از ۱۱۹ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۱۷ میلیون تومان رسیده است.

در بین انواع خودروهای مونتاژ اما قیمت سوزوکی گراند ویتارا طی ۲۴ ساعت گذشته بر روی ۹۶۵ میلیون تومان ثابت بوده است و سیتروئن سی ۳ نیز از ۸۶۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۸۵۵ میلیون تومان رسیده است و در این بین کیا سراتو مونتاژ نیز ۸۱۰ میلیون تومان قیمت دارد.

۲۲۳۲۲۷

x

این مطالب را نیز ببینید!

راهبرد بازار؛ شیب تند کاهش قیمت خودرو در بازار/ آخرین قیمت دنا، رانا، تارا و پژو

به گزارش پایگاه خبری راهبرد بازار به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، همزمان با کاهش قیمت‌ها ...